2013.10.26. 18:57

BOON-ÉLŐ - Haladás vs. DVTK 2-2 (1-1)

Szombathely, Miskolc - A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 12. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Szombathelyi Haladás vendégeként lépett pályára szombaton 20 órától. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on.

Haladás

2 - 2

DVTK

Szombathely, 2013.10.26. 20:00

A Szombathelyi Haladás vs. Diósgyőri VTK (2-2) mérkőzés után a két vezetőedző értékelte a látottakat.

[poll id="536"]

[liveticker name="boon-live-haladas-vs-dvtk-2013-10-26-szombat-2000"]

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I., 12. forduló

Haladás vs. DVTK

2 - 2   (1 - 1)

Szombathely, 3.000 néző. V.: Farkas Á. (Lémon O., Aradi J.).

Szombathelyi Haladás: Rózsa – Schimmer, Guzmics, Devecseri, Bosnjak – Simon, Fehér – Nagy G., Németh, Halmosi – Radó. Vezetőedző: Sivic Tomislav

Diósgyőri VTK: Rajic – Vági, Vadász, Kádár, Gohér – Abdouraman – Nikházi, Elek, Barczi – Bacsa, Futács. Vezetőedző: Artner Tamás

Gólszerző: Abdouraman a 11. (0-1), Nagy a 24. (1-1), Németh a 61. (2-1), Abdouraman a 89. (2-2) percben.

Sárga lap: Futács a 34., Vági a 40., Batioja a 48., Halmosi az 58., Kádár a 69., Kádár a 90. percben.

Kiállítás: Kádár a 90. percben.

Csere: Nikházi helyett Gosztonyi és Bacsa helyett Batioja a 46., Barczi helyett Tisza a 66., Fehér helyett Rajos a 86., Radó helyett Ugrai a 88. percben.

[poll id="423"]

Nem lehet tudni, hogy zsinórban, kapott gól nélkül megnyert élvonalbeli bajnokikban hol áll a DVTK.

A legfrissebb európai klubcsapatok ranglistáját a Bayern München vezeti a Barcelona és a Real Madrid előtt, a Diósgyőri VTK a 440. helyet foglalja el.

A 6. helyezett Szombathelyi Haladáshoz látogat a tabella második helyén álló Diósgyőri VTK az NB I 12. fordulójában. A mérkőzésről élőben tudósítunk szombaton 20 órától. Ön mit tippel a meccsre?