Kazincbarcika – A labdarúgó NB II 33. fordulójában a Kazincbarcikai SC gárdája az ETO FC Győr csapatát fogadta Putnokon.

Kazincbarcikai SC – ETO FC Győr 2-4 (0-2)

Putnok, 400 néző. V.: Gyarmati.

Kazincbarcikai SC: Somodi – Tóth Sz., Heil, Belényesi, Süttő (Gábor L., 32.) – Palmes, Kovács O. (Sigér, 46.) – Engel (Murai, 50.), Kanalos, Mikló – Kristófi. Megbízott vezetőedző: Koleszár György.

ETO FC Győr: Szatmári – Kovács K., Vadász, Debreceni, Rokszin – Bagi, Magasföldi, Szatmári – Beliczky (Zamostny, 66.), Erdélyi, Szántó (Múcska, 75.). Vezetőedző: Szentes Lázár.

17. perc: Egy 16-oson belüli kavarodást követően Szántó lőtt kapura, Somodi védett, de a kipattanót Szatmári 3 méterről a kapuba lőtte, 0-1.

21. perc: Egy mintaszerű támadás végén Szántó centerezett középre, ahol az érkező Magasföldi 10 méterről a kapuba lőtt, 0-2.

49. perc: Kanalos bal oldali szöglete után Heil 8 méterről fejelt a kapuba, 1-2.

72. perc: Kanalos térült-fordult a 16-os sarkánál, majd elemi erővel a kapu bal oldalába lőtte a labdát, 2-2.

77. perc: A Győr a jobb oldalon kontrázott és az átívelt labdát a bal oldalon érkező Zamostny 8 méterről a kapuba lőtte, 2-3.

86. perc: Zamostny lövése levágódott Somodiról, az érkező Erdélyi 4 méterről az üres kapuba lőtt, 2-4.

Jók: Kanalos, ill. Szántó, Erdélyi

Koleszár György: – 0-2-ről felálltunk és kiegyenlítettünk, úgy gondolom, hogy megvolt annak is a lehetősége, hogy megfordítsuk a mérkőzést. Az, hogy jobb a csapat és a rutin, a Győr javára billentette a mérleg nyelvét a mai mérkőzésen.

Szentes Lázár: – Az első félidőben magabiztosan játszottunk és két gólt szereztünk, biztosnak tűnt a győzelem. A második félidőt úgy kezdtük, ahogy azt 2-0-s vezetésnél nem szabad, ekkor az ellenfél ki is egyenlített. Szerencsére 2-2 után a végjátékban két gólt lőve eldöntöttük a mérkőzést.