BOON - Sport - DVTK

2017.04.09. 11:55

Videó: Diósgyőri extázis az FTC otthonában

Budapest, Miskolc - A Ferencvárosi TC - Diósgyőri VTK (1-1) bajnoki mérkőzés első félidejének utolsó pillanatában Tamás Márk védhetetlenül fejelt az FTC hálójába, a diósgyőri szektor pedig valósággal felrobbant a Groupama Arénában.

Tamás Márk gólja:

A diósgyőri szurkolók gólöröme:

„Le a kalappal a csapat előtt”

„Többért jöttünk, de úgy gondolom, hogy az 1 pont is szép eredmény” - nyilatkozta Bódog Tamás, a Diósgyőri VTK vezetőedzője a Ferencvárosi TC elleni 1-1-es idegenbeli bajnoki döntetlent követően.

Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella - 25. forduló

A Budapest Honvéd átvette a vezetést a Videotontól a labdarúgó OTP Bank Liga 25., szombati fordulójában.

BOON-ÉLŐ - FTC vs. DVTK 1-1 (0-1)

A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 25. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Ferencvárosi TC vendégeként lépett pályára szombaton 20.30-tól a Groupama Arénában. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on.