Sport

2019.01.04. 09:00

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

Budapest - A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Budapest - A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

január 4., péntek:

M4 Sport

18.15: Jégkorong, Erste Liga, Schiller-Vasas HC - EV Vienna Capitals

Sport1

15.00: Jégkorong, KHL, Szeversztal-Slovan

Sport2

14.30: Tenisz, ATP-torna, Púna

Eurosport 1

13.45: Síugrás, Négysáncverseny, Innsbruck

Eurosport 2

10.30: Tenisz, Hopman Kupa, Perth

Digisport 1

10.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane

18.30: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-HC Orli Znojmo

Digisport 2

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-CSZKA Moszkva

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Darüssafaka

Digisport 3

19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olympiakosz-Panathinaikosz

Spíler2 TV

18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Girona

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Leganés

január 5., szombat:

M4 Sport

15.00: Röplabda, férfi Eb-selejtező, Magyarország-Svájc

18.00: Kézilabda, női NB I, Érd-Debrecen

Sport1

12.30: Tenisz, ATP-torna, Púna, döntő

17.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, Siófok KC-Herning

20.00: Darts, BDO-vb, 1. nap

Sport2

14.00: Darts, BDO-vb, 1. nap

22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Houston Texans-Indianapolis Colts

Eurosport 1

9.00: Tenisz, Hopman Kupa, Perth

14.00/15.15: Sífutás, világkupa, Val di Fiemme

14.45/16.00: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, Zágráb, 1. és 2. futam

17.00: Síugrás, Négysáncverseny, Bischofshofen

Eurosport 2

10.00/11.00/12.45/13.45: Szánkó, világkupa, Königssee

Digisport 1

4.00/10.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane, elődöntők

7.00: Tenisz, WTA-torna, Sencsen, döntő

17.55: Motorsport, SuperEnduro-vb, Németország

Digisport 2

5.00: Tenisz, WTA-torna, Auckland, elődöntők

Spíler1 TV

1.00: Jégkorong, NHL, Pittsburgh Penguins-Winnipeg Jets

19.00: Jégkorong, NHL, Ottawa Senators-Minnesota Wild

Spíler2 TV

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Valencia

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Betis

január 6., vasárnap:

M4 Sport:

16.00: Kézilabda, férfi válogatott felkészülési mérkőzés, Dánia-Magyarország

Sport1

14.00/20.30: Darts, BDO-vb, 2. nap

18.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Rio Ave

Sport2

2.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Dallas Cowboys-Seattle Seahawks

19.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Baltimore Ravens-Los Angeles Chargers

22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Chicago Bears-Philadelphia Eagles

Eurosport 1

2.00: Tenisz, ATP-torna, Sydney, 1. nap

9.00: Tenisz, ATP-torna, Brisbane, elődöntő

12.00/15.45: Alpesi sí, világkupa, Zágráb, 1. és 2. futam

13.15/14.30: Sífutás, világkupa, Val di Fiemme

14.00: Északi összetett, világkupa, Otepaa

16.30: Síugrás, világkupa, Bischofshofen

Eurosport 2

10.00/13.30: Szánkó, világkupa, Königssee

Digisport 1

8.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane, döntő

17.15: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-Liptovsky Mikulás

Digisport 2

7.30: Tenisz, WTA-torna, Auckland, döntő

Spíler1 TV

19.00: Jégkorong, NHL, Ottawa Senators-Carolina Hurricanes

22.00: Jégkorong, NHL, Arizona Coyotes-New York Rangers

Spíler2 TV

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Atlético Madrid

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Real Sociedad

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-FC Barcelona

-MTI-

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!