2013.03.14. 09:05

BL: Kis híján leégett otthon a Bayern

Két góllal kikapott hazai pályán, mégis nyolc között a Bayern München. Az ibériai párharcot a Malaga nyerte a Porto ellen. Videós összefoglalók.

Az idegenben szerzett kétgólos (1-3) előny tudatában léphetett pályára otthon a Bayern München. A németek ennek megfelelő kényelmes futballt játszottak a találkozón, melyen a harmadik percben szerzett vendéggól megadta az alaphangot. Ezt követően inkább a hazaiak domináltak, de gól nem esett a találkozón egészen a 86. percig. A hátralévő idő még melegnek ígérkezett, de Robbenék megoldották a feladatot, így 3-3-as összesítéssel, idegenben lőtt több találattal jutottak a BL legjobb nyolc csapata közé.

A másik ágon a Malaga hazai pályán 2-0-s győzelmet aratott a tíz emberre fogyatkozott Porto ellen, így 2-1-es összesítéssel jutott tovább harmadik spanyol csapatként.

Bayern München - Arsenal 0-2