Labdarúgás, megyei II. osztály, Észak csoportDédestapolcsány – Meszes 2-0 (1-0)

Dédestapolcsány, 200 néző. V.: Tóth II T.

Dédestapolcsány: Sallangvárdi – Halász, Szalóki, Manóczki, Karóczkai, Schveiczer, Páró, Kassai, Kasza (Kulcsár), Soma, Medve (Szaniszló). Edző: Makrai Zsolt.

Meszes: Szurkos – Váradi, Nagy, Tamaskó, Gáspár, Mázik (Dányi), Béres, Juhász, Tyukodi, Papp, Petránszki. Edző: Béres Zsolt.

G.: Schveiczer, Karóczkai (11-esből). Kiállítva: Kassai (47.). Jók: Sallagvárdi (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. Nagy, Váradi. Ifi: 1-0.

Makrai Zsolt: – Maximális tiszteleme a csapatomé. Kiváló és taktikus játékkal megérdemelten nyertünk a bajnokesélyes ellen. Sok jó egyéni teljesímény, plusz nagyon jó csapatmunka.

Béres Zsolt: – Sajnos sok hiányzot nem tudtunk pótolni. Így nem lehet más eredmény, mint a vereség. Nagyon gyenge teljesítményt nyújtottak a húzóemberek, ez nagyban befolyásolta a vereségünket.

Varbó – Kiskinizs 2-0 (0-0)

Varbó, 100 néző. V.: Fodor.

Varbó: Kiss Cs. – Kiss T., Bencs, Fodor (Lubai), Kovács, Bak, Hársasi, Kálmán, Kalász (Mácsi), Szabó, Szőke (Dienes). Edző: Veres Imre.

Kiskinizs: Burai I. – Rácz, Orosz, Glonczi, Varga, Tóth (Budai), Flaskó (Kovács), Burai D., Medve, Boldizsár, Molnár (Mida). Edző: Orosz Miklós.

G.: Kálmán, Szabó. Jók: Kiss Cs., Kiss T., Bencs, Kovács, Hársasi, Kálmán, ill. Varga M., Rácz, Glonczi. Ifi: 5-0.

Veres Imre: – Színvonalas játékvezetés mellett jó iramű, változatoos mérkőzésen a második félidő gólratörő és eredményes játékával nyertünk. Nagyon fontos győzelmeket sikerült elérnünk.

Orosz Miklós: – Nehéz talajú pályán, küzdelmes mérkőzésen a szerencsésebb csapat nyert. Megint nagyon sok helyzetet hagytunk ki.

Hidvégardó – Beret 1-1 (0-0)

Hidvégardó, 80 néző. V.: Jakab.

Hidvégardó: Vozár – Turcsik, Kleiber, Tomesz, Kalász (Lóczi, Saláta), Varga, Ragyina K., Ragyina R. (Csemer), Giba (Izsó), Tóth, Kovács. Edző: Nagy Attila.

Beret: Putnoki – Molnár, Tami, Lakatos B., Galyas (Kiss E.), Subert, Kópé, Kiss J. (Lakatos I L.), Ádám, Galyas T. (Lakatos II L.), Kiss E. (Galyas R.). Edző: Lovas Krisztián.

G.: Tomesz, ill. Kiss E. Kiállítva: Kópé (62.), Molnár (71.). Jók: Turcsik, Tóth, Tomesz, Varga, ill. az egész csapat. Ifi: 2-2.

Nagy Attila: – Küzdöttünk, de az utolsó pillanatban mindig rossz döntést hoztunk. Hiába játszottunk mezőnyfölényben, ez csak egy pontra volt elég. A játékvezetést nem az én reszortom elbírálni.

Lovas Krisztián: – Küzdöttünk, hajtottunk és ez egy pontot ért. Gratulálok a srácoknak, az utolsó húsz percben nyolc emberrel hoztuk az egy pontot. A kiállításokat túlzottnak érzem, gratulálok az ellenfélnek.

Nagybarca – Garadna 3-3 (0-2)

Nagybarca, 100 néző. V.: Szuromi.

Nagybarca: Hompoth – Dudás (Vadnai Dániel), Szalánczi, Harnócz, Spisák, Mátyás, Molnár, Vadnai Dávid (Nyilas), Szabó B., Juhász T., Kakszi. Edző: Méhész Gábor.

Garadna: Hidi – Csombor, Sárvári, Veres, Lengyel, Kocsis, Vajkó, Krajcz, Kerekes (Kertész), Szabó, Ónodi. Edző: Berencsi László.

G.: Spisák, Szabó B., Szalánczi (11-esből), ill. Szabó, Veres, Kocsis. Jók: az egész csapat, ill. Veres, Lengyel, Kocsis. Ifi: 4-0.

Méhész Gábor: – Ellentétes félidőket követően a szünet után a csapat által mutatott játék és akarat dicséretet érdemel.

Berencsi László: – Nem a kapusok mérkőzése volt. Kétszer engedtük ki a meccset a kezünkből. Sajnos ezek az egy pontok semmire sem jók. Remélem, hogy a jövő héten nem kell majd magyarázkodnom.