2023.12.10. 12:45

Kisvárda MG – DVTK – ÉLŐ helyszíni tudósítás

A labdarúgó NB I 16. fordulójában vasárnap 13.00-tól Kisvárda MG – Diósgyőri VTK mérkőzést rendeztek.

A DVTK (pirosban) ma Kisvárdán próbál pontokat szerezni

Fotó: Árvai Károly

A találkozó végeredménye: 1-2.
----
96. perc: Vége a mérkőzésnek.
----
95. perc: Camaj kapott labdát a bal oldalon, majd 17 méterről a bal alsó sarokba lőtt, 1-2.
----
91. perc: Acolatse lövése találta el a jobb oldali kapufát.
----
91. perc: Nikolov helyett Ponomarenko állt be.
----
90. perc: Öt perc hosszabbítás következik.
----
90. perc: Gera és Camaj kapott sárga lapot.
----
89. perc: Pozeg Vancas helyett Lukács D. folytatja csereként.
----
86. perc: Ötvös helyett Lucas állt be.
----
85. perc: Acolatse végzett el szabadrúgást, középről, 22 méterről, és a bal alsó sarokba bombázott, 0-2.
----
84. perc: Jovicic reklamálásért sárgult be.
----
81. perc: Makowski is sárga lapot kapott.
----
80. perc: Kampetsis kapott sárga lapot.
----
78. perc: Kampetsis kapura pöckölt labdáját fogta meg Petkovic.
----
76. perc: Három csere a vendégeknél, Pernambuco helyett Acolatse, Klimovich helyett Bényei, Edomwonyi helyett Kampetsis állt be.
----
74. perc: Camaj jobb alsó sarokra tartó labdáját hárította a diósgyőri kapus.
----
70. perc: Camaj lövését védte Odyntsov.
----
69. perc: Pozeg Vancas csavart labdája suhant ki a léc fölött.
----
60. perc: Camaj lökete kerülte el a bal felső sarkot.
----
59. perc: Gera lövése szállt a kapu fölé.
----
57. perc: Vallejo kapott sárga lapot.
----
54. perc: Szeles lökte meg hátulról a kilépő Klimovichot, aki gólhelyzetben tört ki. A játékvezető és a VAR vizsgálat szerint nem történt semmi, így nem került elő a piros lap.
----
50. perc: Navratil lőtt 7 méterről a kapu mellé, fölé.
----
46. perc: Megkezdődött a második félidő. A szünetben kettőt cseréltek a hazaiak, Czékus helyett Makowski, Stefan helyett Ilievski állt be.
----
45+4. perc: Vége az első félidőnek.
----
45. perc: Pozeg Vancas lövését hárította Petkovic, négy perc hosszabbítás következik.
----
44. perc: Ötvös szabadrúgását ütötte ki Odyntsov.
----
37. perc: 11-eshez jutott a DVTK, Cipetic mellett esett el Stephen. A büntetőt Pozeg Vancas a kapu bal oldalába gurította, a 41. percben, a VAR vizsgálat után, 0-1.
----
35. perc: Ötvös lőtt a kapu fölé, 17 méterről.
----
31. perc: Pernambuco lapos lövését fogta meg a várdai kapus.
----
28. perc: Camaj bal alsó sarokra tartó lövését hárította a DVTK kapusa.
----
17. perc: Stephen ívelése pattant ki a felső lécről.
-----
12. perc: Szöglet után talált a kapuba a hazai gárda, de les miatt nem ítélt gólt a játékvezető.
----
9. perc: Klimovich lövése pattant szögletre.
----
13.00: Megkezdődött a mérkőzés.
----
A labdarúgó NB I 16. fordulójában vasárnap 13.00-tól Kisvárda MG – Diósgyőri VTK mérkőzést rendeznek.
----
Kisvárda MG – Diósgyőri VTK 1–2 (0–1)
Kisvárda, 841 néző. V.: Csonka (Szert, Buzás).
Kisvárda MG: Petkovic – Stefan, Jovicic, Széles, Alic – Cipetic, Ötvös – Nikolov, Navratil, Camaj – Czékus. Vezetőedző: Feczkó Tamás.
Diósgyőri VTK: Odyntsov – Gera, Szatmári, Chorbadzhiyski, Stephen – Vallejo, Holdampf – Pernambuco, Klimovich, Pozeg Vancas – Edomwonyi. Vezetőedző: Kuznyecov Szergej.
Csere: Czékus helyett Makowski a 46., Stefan helyett Ilievski a 46., Pernambuco helyett Acolatse a 76., Klimovich helyett Bényei a 76., Edomwonyi helyett Kampetsis a 76., Ötvös helyett Lucas a 86., Pozeg Vancas helyett Lukács D. a 89., Nikolov helyett Ponomarenko a 91. percben.
Sárga lap: Vallejo az 57., Kampetsis a 80., Makowski a 81., Jovicic a 84., Gera a 90., Camaj a 90. percben.
Gólszerző: Pozeg Vancas, 11-esből (0-1) a 41., Acolatse (0-2) a 85., Camaj (1-2) a 95. percben.