Labdarúgó megyei II. osztály, Kelet csoport

2022.06.04. 20:06

„Az első félidő a hazaiaké, a második pedig a miénk. A végén rászolgáltunk volna az egy pontra.”

A labdarúgó megyei II. osztály Kelet csoport, 29. fordulójának mérkőzéseit játszották le a hétvégén.

Fotó: Shutterstock

Sárospatak – Mezőzombor 3–2 (3–0)

Sárospatak, 50 néző. V.: Nagy L.

Sárospatak: Nagy I. – Gáspár, Kerékgyártó K., Petercsák M., Pájer, Budai, Bódi, Váradi (Pápa), Köteles, Horváth Z., Kerékgyártó Cs.

Szakosztályvezető: Kovács Gábor.

Mezőzombor: Czakó – Rontó, Vadász, Lakatos J., Vámosi, Ladinszki, Nagy D., Lukács E., Klenyár, Varga

K. (Tamás B.), Pajger. Edző: Klenyár Péter.

G.: Petercsák, Budai, Köteles, ill. Pajger (2, mindkettőt 11-esből). Jók: az egész csapat, ill. mindenki. Ifi: 9–0.

Kovács Gábor: – Kis híján elszórakoztuk hazai pályán a három pontot. További sok sikert a Mezőzombornak. Külön köszönöm azoknak a sporttársaknak, akik a szezonban a csapat részére minden egyes mérkőzésre biztosították a megérdemelt hűsítőt.

Klenyár Péter: – Az első félidő a hazaiaké, a második pedig a miénk. A végén rászolgáltunk volna az egy pontra.

A Tiszaladány –  Pácin mérkőzés elmaradt, mert a vendégek létszám gondokra hivatkozva lemondták a meccset. A 3 pontot 3–0-al Tiszaladány kapta.

(A borítókép illusztráció. Forrás: Shutterstock)