„A hét sérült és hiányzó játékos ellenére kihoztuk a maximumot a mérkőzésből”

Mád: Mata – Kerekes, Simon, Szakács, Ruszkai, Szárnya, Rácz (Tar), Kiss M., Szűcs, Juhász (Szóráth), Spéder. Edző: Szűcs Ádám.

Pálháza: Zelencz – Szekeres, Muha (Pandák), Farkas T., Erdei, Farkas J., Barna, Timkó, Szabó I., Csizmár, Szemán. Edző: Jurkó Tamás.

Jók: Mata, Kiss,  ill. az egész csapat.  Ifi: nincs.

Szűcs Ádám:  – Küzdelmes mérkőzésen az egy pontot megérdemeltük.

Jurkó Tamás:  – Nehéz egy agyonnyert mérkőzést értékelni. Végig irányítottuk a meccset, helyzetek sokaságát hagytuk ki. Csak gratulálni tudok a csapatnak. A hiányzók gondolkodjanak el!

Szerencs – Abaújszántó Korláti Vikingek 2-2 (0-2)

Szerencs, 100 néző. V.: Rendek.

Szerencs: Kristóf P. –  Suller, Sohajda, Jáger, Margitai (Soltész), Ternyik, Fazekas, Nagy L. (Tímár), Buri (Matolcsi), Kiss K., Haushel. Edző: Nagy László.

Abaújszántó Korláti Vikingek:  Bóni – Nagy R. (Galyas), Rakaczki (Tvergyák), Hankó N., Kovács V., Ferenczi (Bortnyák), Hankó A., Sziránszki (Lencsés), Kukta, Kádár (Szakálos), Havas. Edző: Gregó Imre.

G.: Suller, Ternyik, ill. Kádár, Kovács V. Jók:  az egész csapat, ill  Kádár, Kovács V.  Ifi: 4-0.

Nagy László: – A hét sérült és hiányzó játékos ellenére kihoztuk a maximumot  a mérkőzésből. Az első félidőben a nagy szél miatt a vendégcsapat sajnos két pontrúgásból elkerülhető gólt szerzett.  A második félidőben minket segített a szél és visszajöttünk a játékba az utolsó utáni percben. Közel 11 év után véleményem szerint nem ezt érdemlem...

Gregó Imre:  – A mai mérkőzésen a nagy  szél ellenére nem érdemeltünk pontvesztést, de akármennyire küzdött  a csapat, sajnos csak az egy pont  jutott nekünk.  Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek!

Tiszaladány – Sárospatak 5-2 (1-0)

Tiszaladány, 50  néző. V.: Nagy F.

Tiszaladány:  Farkas L. –  Fodor, Kiss (Bódi), Lakatos, Liszkai (Bodnár), Galambosi, Szabó B., Anderka (Gáspár L.), Juháősz, Szívós, Kuknyó (Venczel).   Edző: Liszkai Attila.

Sárospatak: Nagy I. – Solymosi, Kerékgyártó K., Petercsák, Budai, Szóráth, Gáspár Sz., Váradi, Horváth Z., Kerékgyártó Cs., Pásztor. Edző: Kerékgyártó Krisztián.

G.: Szívós (3), Galambosi (2), ill. Petercsák, Kerékgyártó Cs. Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 2-4.

Liszkai Attila:  – Egy lelkes ellenfél  ellen időközönként jó játékkal megérdemelten győztünk.

Kerékgyártó Krisztián:  – Köszönjük azoknak a játékosoknak, akik ma eljöttek. A hazai csapat egy Szívós Márkkal volt jobb!