2021.07.07. 21:15

Labdarúgó felkészülési mérkőzések

Forrás: Shutterstock/illusztráció

Fotó: Shutterstock

Szerda este hazai környezetben lépett pályára a fürdővárosiak NB I.-es együttese, amely az NB III.-as észak-borsodiakkal mérkőzött.

Mezőkövesd Zsóry FC vs. Kolorcity Kazincbarcikai SC 3–0 (2–0)

Mezőkövesd, stadion, 100 néző. V.: Szigetvári.

Mezőkövesd Zsóry FC: Antal B. – Farkas D. (Vági), Pillár (Szépe), Kocsis (Katanec), Vadnai (Vajda S.) – Chrien (Derekas), Cseke (Karnitski), Madarász (Cseri) – Vutov (Nagy D.), Jurina (Drazic), Besirovic (Vojtus). Vezetőedző: Pintér Attila.

G.: Cseke (20.), Jurina (35.), Drazic (80.).

Az MZSFC csapata szombaton 10 órától a Zsóry-edzőközpontban a Tiszakécske gárdájával vív a tervek szerint 2x60 perces találkozót.

A Telkiben edzőtáborozó NB II.-es Békéscsaba 1912 Előre csapatának vendégeként játszotta szerda este második felkészülési mérkőzését a Diósgyőri VTK másodosztályú együttese, 2x60 perces csatában.

Békéscsaba 1912 Előre vs. Diósgyőri VTK 1–4 (0–2)

Telki, zárt kapuk mögött. V.: Solymosi.

Diósgyőri VTK I. félidő: Póser – Eperjesi, Szatmári, Hegedűs J., Bárdos – Zsemlye, Szeles – Jurek, Zsolnai, Suljic – Hornyák. Diósgyőri VTK II. félidő: Borsos – Polgár, Karan, Szűcs K. – Orosz D., Kispál, Németh, Oláh B., Bokros – Makrai, Könyves. Vezetőedző: Kondás Elemér.

G.: Gránicz (11-esből, 64.), ill. Eperjesi (8.), Zsemlye (47.), Karan (71.), Makrai (11-esből, 107.).

A DVTK a következő edzőmeccsét szombaton 18.00-tól az NB I.-es Újpest FC vendégeként vívja.