„A második félidőben viszont nagyon gyengén játszottunk”

WKW ETO FC Győr – KolorCity-Kazincbarcika SC 3–0 (1–0)

Győr, zárt kapuk mögött. V.: Berényi (Máyer, Mohos).

WKW ETO FC Győr: Gundel-Takács – Kovács K., Lipták, Temesvári, Fejes – Egerszegi (Múcska, 79.), Kiss M. – Hanzli (Sipőcz, 46.), Berki (Vitális, 40.), Májer (Vankó, 79.) – Priskin (Farkas B., 74.). Vezetőedző: Csató Sándor.

KolorCity-Kazincbarcikai SC: Horváth L. – Auer, Oltean (Németh, 55.), Fótyik, Farkas A., Mikló (Kalmár, 46.) – Csősz – Oldal (Tóth-Gábor, 55.), Kovács M. (Tóth B., 76.), Toma – Takács T. (Kovac, 46.). Vezetőedző: Pacsi Bálint.

33. perc: A hazaiak végeztek el szabadrúgást, középről, 25 méterről. Májer lőtte el a labdát, Horváth L. védett, a kipattanóból Kiss M. a felső lécet találta telibe, az ott lévő Berki pedig ollózó mozdulattal, 6 méterről a barcikai kapuba helyezte a játékszert, 1–0.

47. perc: A hazai bal oldali szögletet Májer végezte el, a beadás után a hosszú oldalon érkező Lipták laposan a vendégek kapujának közepébe lőtt, 2–0.

69. perc: Vitális jó labdával találta meg Májert a 16-oson belül, a bal oldalon, aki éles szögből, 7 méterről, Horváth L. mellett a hosszú sarokba gurított, 3–0.

Jók: Lipták, Temesvári, Kiss M., Berki, Májer, ill. Oldal.

Csató Sándor: – Gratulálok a csapatnak a győzelemhez! Az első tíz percben nem igazán találtuk a ritmust, kicsit pontatlanabbak voltunk a vártnál. A Kazincbarcika meglepően frissen és ötletesen játszott, de azt gondolom, hogy a gól után megfordult a játék képe, különösen, hogy a második félidőben rögtön gólt tudtunk szerezni, onnantól kezdve az történt, amit mi szerettünk volna.

Pacsi Bálint: – Jól kezdtük a mérkőzést, majd egy lesgóllal vezetést szerzett az ellenfél. A második félidőben viszont nagyon gyengén játszottunk, akkor az ETO fölénk nőtt, és teljesen megérdemelt győzelmet aratott. Gratulálok az ETO-nak a három ponthoz, ezenkívül pedig hozzátenném: nagy öröm, hogy mindkét csapatban sok fiatal kapott ma szerepet.