A labdarúgó NB II., 15. fordulójában egy góllal győzött a KBSC.

Kazincbarcikai SC–Szeged-Csanád GA 3–2 (2–2)

Putnok, 100 néző. V.: Takács T. (Csatári, Belicza).

Kazincbarcikai SC: Fila – Heil, Fótyik, Farkas A., Mikló – Iszák, Krausz, Géringer T., Kercsó (Fekete Á., 62.) – Lukács R. (Kanalos, 75.), Berki I. (Ádám F., 46.). Vezetőedző: Gálhidi György.

Szeged-Csanád GA: Takács J. – Kárász, Moga, Deák I., Mohl – Jovanovic (Tóth M., 77.), Oláh G., Germán T., Varga Sz. – Bitó (Orosz M., 83.), Gajdos (Dragóner F., 66.). Vezetőedző: Joao Janeiro.

11. perc: Iszák kapott labdát a 16-os előtt, és kapásból a kapu jobb alsó sarkába lőtt, 1–0.

19. perc: Farkas A. lökte meg Bitót a 16-oson belül, amiért a játékvezető büntetőt ítélt. A 11-est Germán vágta a kapu bal oldalába, 1–1.

25. perc: Bal oldali beadás után Lukács R. fejelte a kapu bal alsó sarkába a labdát, 2–1.

45. perc: Bitó adott be bal oldalról, a labdát 12 méterről Jovanovic pörgette a bal felső sarokba, 2–2.

92. perc: Jobb oldali, hazai szabadrúgás után kapu előtti kavarodás támadt, a tömörülésben Krausz kotorta közelről a hálóba a labdát, 3–2.

Jók: Fótyik, Iszák, Lukács R., Krausz, ill. Jovanovic, Mohl, Germán.

Gálhidi György: – A szerdai kupamérkőzés rengeteget kivett a csapatomból, de szerencsére a második félidő elején átestünk a holtponton és jó teljesítményt nyújtottunk. Játékosaim dicséretet érdemelnek, ugyanis nehezen mozdultak a lábak, ezért elsősorban önmagukat kellett legyőzni. Korábban is voltak idegenben bravúrjaink, de a három pontok rettenetesen hiányoztak, így roppant fontos és értékes győzelmet arattunk.

Joao Janeiro: – A mérkőzést nem a két csapat játéka döntötte el, és nem szeretnék olyan nyilatkozatot tenni, amelynek következtében megbüntetik a csapatomat. Így a mérkőzésről inkább nem mondok semmit.