BOON - Sport - NB II.

2019.02.04. 17:53

KBSC: „Jól sikerült a felkészülésünk”

Kazincbarcika - A labdarúgó NB II., 22. fordulójában a Kazincbarcikai SC győzött.

Kazincbarcikai SC – Duna Aszfalt Tiszakécske 5–0 (3–0)

Putnok, 150 néző. V.: Ducsai.

KBSC: Somodi – Palmes, Belényesi, Fótyik, Mikló – Toma (Krausz, 63.), Oltean, Kiss B. – Gábor (Lukács, 63.), Szabó L., Kanalos (Tóth L., 73.). Edző: Gálhidi György.

Tiszakécske: Molnár M. – Oláh, Kardos, Csáki, Sváb – Nyilas (Kirchner, 64.), Horváth A. (Huszti, 46.), Tölgyesi, Stoiacovici (Szabó L., 46.) – Puskás, Batizi-Pócsi. Edző: Szabó István.

23. perc: Oltean ellen követtek el szabálytalanságot a látogatók, a szabadrúgást Fótyik végezte el, és remekül célzott, 1–0.

32. perc: Kanalos kapott labdát, majd egyéni akció végén lőtt a tiszakécskei hálóba, 2–0.

44. perc: Oltean távolról, 20 méterről vette célba a vendégek kapuját, és a labda a hálóban kötött ki, 3–0.

62. perc: Büntetőhöz jutott a KBSC, amelyet Kanalos elhibázott.

71. perc: Palmes 11 méterről a jobb alsó sarokba bombázott, 4–0.

88. perc: Lukács R. egy beadás után átvette a labdát és ballal a kapu jobb oldalába lőtt, 5–0.

Jók: az egész csapat, ill. senki.

Gálhidi György: – Éreztük, hogy jól sikerült a felkészülésünk, de nem gondoltuk volna, hogy a jó erőkből álló Tiszakécskét ilyen nagy arányban meg tudjuk verni. Gratulálok a játékosaimnak, jól futballoztak ma.

Szabó István: – Gratulálok a hazai csapatnak, ilyen arányban is megérdemelten nyertek.