„Ellenfelünk az első félidőhöz képest a másodikban nagyon feljavult”

Cigánd, Nyíregyháza - A labdarúgás: NB II 38. fordulójában idegenben játszott vasárnap a Cigánd.

Nyíregyháza SFC – Cigánd SE 3-1 (2-1)

Nyíregyháza, 600 néző. V.: Szilágyi.

Nyíregyháza: Perger - Ur (Szokol, 46.), Ötvös, Rubus (Törtei, 73.), Farkas - Holdampf, Kártik - Szécsi, Rudolf, Rezes (Tisza, 61.) - Takács. Vezetőedző. Dajka László.

Cigánd: Sánta - Molnár, Csicsvári, Raducu (Barcsay, 86.), Kasza - Kuti, Sándor - Balogh (Popescu, 25.) Katona, Varga (Oláh, 80.) - Angyal. Szakmai igazgató: Szénay Péter.

9. perc: Rudolf ment el a bal oldalon majd az alapvonal közeléből beadott: Szécsi közelről a hálóba passzolt, 1-0.

13. perc: Labdát szerzett a Nyíregyháza a cigándi tizenhatoson belül majd Takács 1 méterről nem hibázott, 2-0.

21. perc: Egy kavarodás után a kipattanó labda Kutihoz került aki 20 méterről a felső sarokba lőtt, 2-1.

77. perc: Szécsi 22 méterről vállalkozott lövésre a labda jobb alsó sarokba vágódott, 3-1.

Jók: Rudolf, Szécsi, Farkas, Takács, ill. Molnár.

Dajka László: – Az első 25 percben az történt amit elterveztünk, jól játszottunk, gólokat rúgtunk de a meccs hátralévő része nehézre sikerült, mert ellenfelünk az első félidőhöz képest a másodikban nagyon feljavult, masszívan és jól játszottak.

Terjék Sándor, technikai vezető: – Igazi szezonvégi mérkőzés volt, ez mindkét csapaton látszott. Annak ellenére, hogy kiestünk az NB II-ből büszkék vagyunk hogy egy ilyen kis városként ilyen történelmi tettet hajtottunk végre a másodosztályú szereplésünkkel. Büszke vagyok a játékosokra, szeretném megköszönni a szakmai stáb munkáját. Köszönet városunk önkormányzatának, támogatóinknak, akik mindent megtettek azért, hogy zökkenőmentesen működjünk, és a szurkolóinknak az egész éves biztatásért.