Sport

2019.02.20. 08:45

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

Budapest - A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Budapest - A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

február 20., szerda:

M4 Sport

17.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, nyolcaddöntő, első mérkőzés, FTC-Kisvárda Master Good

20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Atlético Madrid-Juventus

Duna World

14.30: Tenisz, WTA-torna, Budapest

Sport 1

19.00: Kézilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, RN Löwen-Kielce

Sport 2

20.30: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

Eurosport 1

12.15: Sífutás, északsí-vb, Seefeld

15.00: Kerékpár, Andalúziai körverseny, 1. szakasz

16.45: Kerékpár, Algarvei körverseny, 1. szakasz

Eurosport 2

11.00: Alpesi sí, junior világbajnokság, Val di Fassa, férfi lesiklás

13.45 és 17.15: Sílövészet, Európa-bajnokság, Fehéroroszország

Digisport 1

8.40: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

17.40: Labdarúgás, Európa-liga, Sevilla-Lazio

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Montpellier

Digisport 2

8.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux - Guingamp

Digisport 3

17.40: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

Spíler2 TV

20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Schalke 04-Manchester City

február 21., csütörtök:

M4 Sport

19.00: Vízilabda, férfi ob I, ZF-Eger - FTC-Telekom Waterpolo

20.30: Röplabda, női Extraliga, Jászberény-Vasas

Sport 1

18.45: Labdarúgás, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, visszavágó, Arsenal-BATE Boriszov

Sport 2

20.00: Darts, Premier League, 3. állomás, Dublin

23.30: Tenisz, ATP500-as torna, Rio de Janeiro, nyolcaddöntő

Eurosport 1

11.45: Sífutás, északsí-vb, Seefeld, férfi és női sprint, selejtező

14.00: Sífutás, északsí-vb, Seefeld, férfi és női sprint, helyosztó futamok

16.45: Kerékpár, Algervei körverseny, 2. szakasz

19.45: Sznúker, shoot out, Watford

Eurosport 2

13.45 és 16.45: Sznúker, shoot out, Watford

15.00: Kerékpár, Andalúziai körverseny, 2. szakasz

Digisport 1

11.00 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj, negyeddöntő

18.40: Labdarúgás, Európa-liga, Eintracht Frankfurt-Sahtar Donyeck

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, Chelsea-Malmö

Digisport 2

18.50: Labdarúgás, Európa-liga, Salzburg-Club Brugge

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, Internazionale-Rapid Wien

Digisport 3

18.50: Labdarúgás, Európa-liga, Villarreal-Sporting Lisboa

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, Dinamo Kijev-Olimpiakosz

Spíler1 TV

4.00: Jégkorong, NHL, Vegas Golden Knights-Boston Bruins

-MTI-

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!