2011.11.05. 20:45

DKSK: megvan az első győzelem

Miskolc - A miskolci Városi Sportcsarnokban szombaton este rendezett élvonalbeli női kosárlabda találkozón először ízlelte meg a győzelmet a Diósgyőr csapata.DKSC-MISI - BSE-FCSM 57-53 (a negyedek: 20-14, 10-14, 13-12, 14-13)

Az eredmény alakulása:

5. perc: 12-6, 14. perc: 22-22, 15. perc: 22-26, 28. perc: 40-38, 31. perc: 43-42, 35. perc: 47-48, 38. perc: 51-51, 39. perc: 54-51

Milen Vukicevic: Gratulálok a csapatnak az első győzelméhez, a siker kényszere alatt játszva nagyon sok hibát vétettünk, arról nem is beszélve, hogy 15 büntetőt hagytunk kihasználatlanul. Abban bízom, hogy ezután már felszabadultabban fogunk játszani.

Puskás Artúr:  Gratulálok a játékosaimnak azért, amiért végig nagy küzdelemre késztették a jó erőben lévő DKSK-t. Újra bebizonyosodott, hogy a mérkőzést apró momentumok döntik el, és ezek most a Diósgyőrnek sikerültek jobban.