2011.10.29. 20:18

Kikapott a Mezőkövesdi KC

Orosháza - Kilencedik mérkőzését is elveszítette a mezőkövesdiek Budapest Bank Ligában szereplő férfi kézilabda csapata.<strong>

Orosháza - Kilencedik mérkőzését is elveszítette a mezőkövesdiek Budapest Bank Ligában szereplő férfi kézilabda csapata.Orosházi FKSE – Mezőkövesdi KC 32-25 (12-12)

Orosháza, 500 néző. V.: Andorka, Hucker.

Orosháza: Herjeczki – Ambrus (-), Raffai (-), Berta (1), Gazsó (1), Kósa (-), BALDA (6). Csere: Szikora (kapus), HARSÁNYI (7), MAZIC (5), DUKIC (6), MASZLAI (6). Edző: Füzesi Ferenc.

Mezőkövesd: Tóth K. – Németh T. (2), FEKETE (8), Gyuris (1), Korsós (-), Morva (4), Lezák (4). Csere: Pallag (kapus), KUPI (5), Szabó T. (1), Nyikes (-), Barta (-), Rosta M. (-), Molnár F. (-), Bécsi (-). Megbízott edző: Bécsi János.

Füzesi Ferenc: – Fontos mérkőzést nyertünk, szerintem megérdemelten. A második félidőben rákapcsoltunk és helyzeteinket jól kihasználva diadalmaskodtunk.

Bécsi János: – Negyven percig a csapat betartoptta a taktikai utasítást, majd következett egy ötperces gólszünet, amit az Orosháza kihasznált és a megsazerzett előnyét végig tartotta.