2024.02.26. 12:14

DVTK: tömörítés a ZTE ellenin

A hazai drukkerek számára első körben 2418 helyet nyitott meg a DVTK a kupagyőztes ellen.

A szombati bajnoki győzelem után kedden kupameccs vár a DVTK-ra

Fotó: Török Attila

Nyolc közé jutásért zajló labdarúgó Magyar Kupa meccset játszik kedden 17.30-tól Diósgyőrben a Diósgyőri VTK és a Zalaegerszegi TE FC együttese.

A kupasorozatban ezúttal is egy meccs dönt a továbbjutásról, és amennyiben a rendes játékidőben döntetlennel zárnak a felek, akkor 2x15 perc hosszabbítás következik. Ha ez sem hoz döntést, akkor büntetőrúgásokkal zárul a csata.

Egyelőre nagy érdeklődés nem mutatkozik a szurkolók részéről a meccs iránt, a rendező klub a tömörítés mellett döntött a lelátó tekintetében. A Napos oldalon, a középső szektorokat, a hazai ultra szektort, valamint a VIP teraszt nyitották meg a piros-fehér drukkerek részére, illetve a vendég szektorba lehet lehet jegyet váltani.
A meccs kezdése előtt harminc órával, a napos oldal 1482, az ultra szektor 740 és a VIP-terasz 196 helye közül, ami összesen 2418 szék, 969 még gazdára várt.
A DVTK tájékoztatása szerint újabb szektort akkor nyit ki a klub, ha a jegyfogyás azt indokolja.
A vendégszektorba, ahová az MK tavalyi győztesének szurkolói vehetnek jegyeket, hétfő délig 4 bilétát adtak el.