„A találkozón három darab vendég 11-es után jöttek a zsolcai tojások”

A megyei I. osztály 24. fordulójában egy mérkőzést játszottak pénteken.

Mezőcsát, 100 néző. V.: Vinter.

Mezőcsát: Asztalos – Balázs, Bubenkó (Molcsányi), Szombati, Sófer (Lovász), Veréb, Varga M., Nagy D. (Sipos), Urbán (Dósa), Balog (Boschánszky), Lőrincz. Edző: Orlóczki Tibor.

Felsőzsolca: Giák – Kupcsik, Balogh D. (Hankó), Moroncsik (Tóth B.), Mikolka, Varga L., Kovács Sz. (Szűcs), Molnár D. (Balog N.), Csendom (Szakáczki), Agárdy, Varga B. Edző: Gulyás Dénes.

G.: Varga M., Szombati, ill. Varga L. (4 - egyet 11-esből), Varga B. (11-esből), Balog N. (11-esből). Jók: Veréb, Lőrincz, Szombati, Balázs, Varga M., ill. az egész csapat. Ifi: később játsszák.

Orlóczki Tibor: – Az első félidőben 1-0 után volt három ordító helyzetünk, ami ha bemegy, érdekes lett volna a mérkőzés. A találkozón három darab vendég 11-es után jöttek a zsolcai tojások. Megérdemelt vendégsiker.

Gulyás Dénes: – Húsvéti hangulatban voltunk, a mérkőzés elején nem figyeltünk kellően. Sikerült az első félidőben fordítanunk és szünet után magabiztos játékkal megérdemelten nyertünk. A továbbiakban sok sikert Mezőcsát csapatának.