Megyei I

2022.02.28. 09:41

„Sajnos a mérkőzés hűen tükrözte a felkészülésünket”

A labdarúgó megyei I. osztályának, 17. fordulójának meccseit játszották le a hétvégén.

Mezőkövesd Zsóry FC tartalék – Mezőkeresztes VSE 1–2 (0–1)

Mezőkövesd, 60 néző. V.: Majoros.

Mezőkövesd Zsóry FC tartalék: Ryabenko – Bernáth (Porkoláb B.), Bacsó (Csomós Á.), Sike, Budai G. (Fajkó), Csomós Zs., Juhász, Lénárt (Tóth O.), Csábi (Légárdi), Rostás, Sipos. Edző: Hevesi Tamás.

Mezőkeresztes VSE: Kertész – Nagy Á., Fekete (Kerekes), Csirmaz, Vámosi R. (Gondos), Sebestyén G.(Németh M.), Vámosi Cs., Borók (Orosz), Tekse, Molnár M., Takács B. (Gál). Edző: Kertész Péter.

G.: Légrádi, ill. Borók, Vámosi. Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: nincs.

Hevesi Tamás: – Tudtuk, hogy visszaáll az ellenfél, és hogy agresszívan védekezik majd az egész mérkőzés során. Erre felkészültünk, és erre gyakoroltunk olyan csapatmozgásokat, amelyeket elvártam volna. Mindezek csak egyharmad részben valósultak meg a talált védelem ellen. A széleken sikerült az ellenfelet megbontanunk, de nem tudtunk mindent úgy megvalósítani, ahogy szerettem volna. Több játékosunk is, akiket kvalitásában vártam volna, gyenge teljesítményt nyújtott, és emellett nem mehetünk el szó nélkül, így lesz ­megbeszélnivalónk a következő edzésen.

Kertész Péter: – Óriási alázattal, nehéz mérkőzésen sikerült véghezvinni, amiért jöttünk. Igazi csapatként működtünk ma, ami fontos három pontot hozott a konyhára.

BSK Alsózsolca – Cigánd SE  2–1 (0–1)

Alsózsolca: 100 néző. V.: Nagy F.

BSK Alsózsolca: Lövey – Lippai, Tóth N., Borai, Üveges, Horváth Sz., Bóna, Vidó, Makónyi (Bozó), Erdei-Nagy (Horváth N.), Kis-Orosz. Edző: Varacskai István.

Cigánd SE: Nagy S. – Ramos, Katona (Szokolai), Atamas, Szilágyi, Farkas (Oravecz), Budaházi, Juhász M. (Kelemen G.), Tóth Á. (Králik), Elek Á., Matyi Z. (Ferencz R. G.). Vezetőedző: Szatmári Csaba.

G.: Erdei-Nagy (2), ill. Szilágyi Sz.  Jók: az egész csapat, ill. Ramos, Atamaz. Ifi: nincs.

Varacskai István: – A mai napon nagybetűs csapatként játszottunk. Mindenki végrehajtotta a rá kiszabott feladatot, így úgy gondolom, hogy megérdemelten értük el ezt a bravúrt.

Szatmári Csaba: – Gratulálunk ellenfelünknek a győzelemhez.

Gesztelyi FC – Emődi ÁIDSE  4–1 (0–2)

Gesztely, 100 néző. V.: Kertész.

Gesztelyi FC: Szegő – Majdanics (Szárnya), Erdélyi P., Mészáros Gy. (Bacsó), Pataki, Bakos (Soltész), Szabó B., Berta (Helecz), Bogyó, Bóta, Sikur. Edző: Simon Imre.

Emődi ÁIDSE: Bánhegyi – Varga K. J. (Vörös), Petruska, Németh Cs., Eperjesi, Turcsik, Rémiás, Máté R., Balogh B., Fekete Á. (Bodnár Z.), Dorogi. Edző: Vass László.

G.: Erdélyi P. (2), Bogyó (2), ill. Vörös. Jók: az egész csapat, ill. Dorogi, Turcsik. Ifi: 5–0.

Simon Imre: – Jó felfogásban kezdtük a mérkőzést, az történt a pályán, amit elterveztünk, ami gólokban is megmutatkozott, így magabiztos győzelmet arattunk, amihez gratulálunk a csapatnak.

Fejes Gábor: – Eredménytől függetlenül láttam biztató dolgokat. Gratulálok a hazaiaknak.

BTE Felsőzsolca – Sajóbábonyi VSE 2–3 (0–3)

Felsőzsolca, 150 néző. V.: Rendek.

BTE Felsőzsolca: Giák – Balogh D., Moroncsik, Hankó (Ambrus Zs.), Mikola, Dávid F. M., Varga L., Molnár D., Tóth B., Csendom, Varga B. Edző: Gulyás Dénes.

Sajóbábonyi VSE: Gergely R. – Tóth T., Németh D., Oláh R. (Mezőssy M.), Németh B., Titkó, Tóth I., Mezőssy L. (Rontó A.), Huszti, Lakatos R. A. (Kecskés), Sebők (Váradi). Edző: Góbis József.

G.: Ambrus (2), ill. Mezőssy, Sebők, Huszti. Jók: senki, ill. Sebők, Titkó, Németh D., Gergely R. Ifi: hazai nincs.

Gulyás Dénes: – Játékosaim nem hallották a játék kezdetét jelző sípszót. Kaptunk is gyorsan három gólt, kértem a játékvezetőt, hogy a második félidőt hangosabb sípszóval indítsa el. Végre meghallottuk, de csak negyvenöt percünk volt rá, hogy szépítsünk, de nem sikerült. Sajnos, büntetőt is hibáztunk.

Góbis József: – Az első félidőben a csapat higgadt és jó focit játszott, kihasználtuk a lehetőségeinket. A második félidőben szükség volt az erőnkre. Jobban akartuk a győzelmet, ezért sikerült is megszereznünk. További sok sikert kívánok a Felsőzsolca csapatának.

Encs VSC – MVSC-Miskolc3–2 (1–0)

Abaújszántó, 100 néző. V.: Németh Z.

Encs VSC: Furik – Horváth B., Vajkó R. (Gergely A.), Varga M., Vígh, Bodnár M., Király (Fülöp G. M.), Tarnai, Varga A., Pecsenye, Balog B. (Leskó), Edző: Martis Ferenc.

MVSC-Miskolc: Péter G. – Polényi, Subert (Sebestyén D.), Tasi, Bódi (Tóth T.), Kele (Gergely Á.), Kovács B. (Sztankovics), Csávás, Kövér, Szabó D. (Figeczki), Fodor P. Edző: Jordán András.

G.: Varga A., Bodnár M. L., Horváth B., ill. Csávás, Kövér. Jók: senki, ill. senki. Ifi: hazai nincs.

Martis Ferenc: – Egy nagyon-nagyon jó csapatot sikerült megvernünk. Az első félidőben akár eldönthettük volna a mérkőzés sorsát, de egy nagyszerű ­mérkőzésen sikerült három pontot gyűjteni.

Jordán András: – A nagy cél megnehezítette mindkét csapat dolgát, ennek ellenére úgy gondolom, hogy a kilátogató nézők egy szórakoztató mérkőzést láthattak. A mai napon nagyon tompán játszottunk, a hazai csapat viszont nagyon motivált volt. Gratulálok Martis Ferenc barátomnak és csapatának.

Edelény-Borsodszer – Borsodnádasdi LASE2–2 (0–2)

Edelény, 100 néző. V.: Haraszin.

Edelény-Borsodszer: Demcsik – Jancsurák, Gáll, Nadanicsek, Juhász, Hegedűs, Kovács G. (Bárczi), Medve (Kótai), Nadanicsek P., Bodnár D., Orosz Z. (Horváth B.). Edző: Sándor Zsolt.

Borsodnádasdi LASE: Konyha – Ambrus B. (Danyi), Nagy D. (Obbágy), Sóskuti, Tóth M. (Tóth Cs.), Csák, Halász, Győri (Csoma), Papp D., Ficzere, Török R. Edző: Gyárfás Gábor.

G.: Gáll, Hegedűs, ill. Nagy D., Ficzere. Jók: Gáll, Nadanicsek J., ill. az egész csapat. Ifi: 7–1.

Sándor Zsolt: – Sajnos a mérkőzés hűen tükrözte a felkészülésünket, bár így is megszerezhettük volna a győzelmet.

Gyárfás Gábor: – Egy jó első félidővel, egy küzdelmes másodikkal és némi szerencsével értékes pontot szereztünk.

Bánhorváti – Bőcs 0–2 (0–0)

Kazincbarcika, 60 néző. V.: Sántha.

Bánhorváti: Molnár M. – Keményffy, Lukács G., Bognár D. (Bodó), Kazvinszki, Madarász, Fejes Á. (Pogonyi), Kismarton, Hallgató, Lovasi, Kréti. Edző: Mátyás József.

Bőcs: Varga Á: Z. – Siskó, Irhás, Lakatos L. (Szabó I.), Matesz, Bicskey, Kerekes, Tóth G. (Gaál), Titkó, Szabó Zs., el-Sherif. Edző: Zsiga Gyula.

G.: Irhás (11-esből), Lakatos L. Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: nincs.

Mátyás József: – Lehetne elemezni a mérkőzést, a saját játékunkat és a vendégcsapat viselkedését pályán és pályán kívül, de amíg mi végigtámadtuk a mérkőzést, az ellenfél talált 2 gólt, és megnyerte a meccset.

Zsiga Gyula: – Jó iramú mérkőzésen, taktikus játékkal, értékes győzelmet szereztünk egy jó csapat otthonában.

KKFC Mezőcsát – Aszaló SE  1–3 (1–1)

Mezőcsát, 100 néző. V.: Sípos.

KKFC Mezőcsát: Asztalos – Osváth, Varga M. (Rontó R.), Balázs L., Nagy D. (Lovász), Szombati K., Szász B., Kolompár K. (Sipos), Bak (Dósa), Lőrincz B., Urbán. Edző: Orlóczki Tibor.

Aszaló SE: Kiss B. – Kaczvinszki, Figeczki (Lakatos V.), Bodnár Cs., Lázi (Ganyi), Erdélyi R. (Mády), Meczkó (Balog B.), Ádám A., Szőcs, Kiss E., Vadász. Edző: Hanyecz Béla.

G.: Szombati, ill. Erdélyi R., Bodnár Cs., Vadász. Jók: Urbán, Osváth, Szász, ill. Kiss E., Szőcs, Kaczvinszki, Vadász. Ifi: 7–0.

Orlóczki Tibor: – Ezen a mérkőzésen nem érdemeltünk vereséget, kaptunk egy potyagólt és egy jogtalan tizenegyest, de a mezőnyfölényért nem adnak pontot.

Hanyecz Béla: – Az első félidőben gyengén, enerváltan futballoztunk, a másodikban sikerült magasabb fokozatra kapcsolnunk. Összességében azért ma a szerencse is kellett a győzelemhez.