NB II.

2020.10.19. 09:30

„A jó csapat ismérve az, hogy egy pontatlanabb játékkal is sikerül nyernie”

A labdarúgó NB II. 12. fordulójában idegenben lépett pályára a Kazincbarcika csapata vasárnap.

Molnár István

Forrás: MW

Fotó: Löffler Péter

Szentlőrinc SE – Kolorcity Kazincbarcikai SC 0–1 (0–1)

Kozármisleny, 400 néző. V.: Sipos (Kis, Vörös).

Szentlőrinc: Hajagos – Havas, Dulló, Keresztes – Harsányi, Frőhlich (Lehoczky, 71.), Nikics (Kovács D., 62.), Kapronczai, Nagy B. – Kondor (Vajda, 62.), Torvund. Vezetőedző: Marián Sluka.

Kazincbarcika: Horváth L. – Iszák, Fótyik, Dávid Z., Mikló (Bereczki, 46.) – Farkas A., Oltean (Borbély, 57.), Tóth B., Tóth L. (Korbély, 69.) – Kovác (Kelemen M, 83.), Oldal. Vezetőedző: Vitelki Zoltán.

4. perc: Vendég sarokrúgás után Tóth L.–hez került a labda, aki 17 méterről, jobb belsővel a jobb felsőbe lőtt, 0–1.

Jók: Nagy B., Havas, Frőhlich, ill. Tóth L., Tóth B., Fótyik, Dávid.

Marián Sluka: – Már a második szögletből vezetést szerzett a Kazincbarcika, pedig készültünk a sarokrúgásokra. A második félidőben az ellenfél csak kontrából veszélyeztetett, de támadásaink végén mindig hiányzott egy erőteljes, jó megoldás. Érdemtelenül kaptunk ki.

Vitelki Zoltán: – Gratulálok a srácoknak, a csapat nagyon sokat tett a győzelemért. Egy brusztolós meccs volt, amelyen picivel több hibával játszottunk, mint korábban, de a jó csapat ismérve az, hogy egy pontatlanabb játékkal is sikerül nyernie. Örülök, hogy folytatni tudtuk a sikerszériát, amit szeretnénk minél jobban kitolni.