Parasznya – Bükkzsérc 2-5 (2-1)

Parasznya, 50 néző. V.: Resán.

Parasznya: Vida – Kovács B., Illés, Mészáros, Hegedűs K., Rusznyák (Hegedűs L.), Horváth Z., Timbókovics-Süle, Tóth T., Titkó, Váradi. Edző: Bodnár József.

Bükkzsérc: Varsányi – Csiszár I., Csirmaz, Nagy Cs., Mikita (Gáspár), Horváth Á., Szemán, Sápi, Csiszár Sz., Kovács B., Lázár (Karancsi). Edző: Kovács József.

G.: Titkó, Horváth Z., ill. Horváth Á. (2), Kovács B., Sápi, Rusznyák (öngól). Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 0-6.

Hegedűs László, elnök: – A mai nap a gratulációk napja. Gratulálunk Váradi Attila 50. születésnapjához, és ahhoz, hogy ma csapatkapitányként vezette ki a játékosokat a pályára. Gratulálunk Rusznyák Bence első megyei I-es góljához. Gratulálunk a Bükkzsérc csapatának. Kétgólos előnyünket nem tudtuk megőrizni, valószínűleg ezért vagyunk a helyünkön a tabellán. Kösz a pályát Dulai Pista!

Kovács József: – Gratulálunk a csapatnak a győzelemhez, további sok sikert a hazaiaknak. A játékvezető ténykedéséhez nem tudok gratulálni, remélem ezzel nem sértem meg.

Bőcs – Mád 0-0

Bőcs, 100 néző. V.: Farkas.

Bőcs: Mertus – Molnár, Mida, Banu, Vadász E., Balázs (Vadász L., Szűcs), Matesz, Nyircsák, Tóth B., Szegedi, Kerekes. Edző: Zsiga Gyula.

Mád: Madarasi – Baráz (Vajóczki), Gáll, Sivák, Kramcsák, Janikó, Bakos, Balog, Godzsák, Szűcs Á., Bodnár. Csapatvezető: Szűcs Ádám.

Jók: Nyircsák, Molnár, Kerekes, ill. az egész csapat. Ifi: 14-3.

Zsiga Gyula: – Edzőmérkőzés hangulatú találkozón nem tudtuk feltörni a kontrajátékra berendezkedett vendégeket így igazságos eredmény született.

Szűcs Ádám: – Az egész meccsen működött a játékunk, tíz emberrel is volt lehetőségünk nyerni.

Bogács – Gesztely 1-3 (0-1)

Bogács, 100 néző. V.: Tiszóczki.

Bogács: Bencsik – Pál L. (Molnár), Gál, Pál R. (Fuckler), Czeglédi, Dudás, Gallik, Kovács I., Oláh, Stefanecz, Szabó G. Edző: Sivák Sándor.

Gesztely: Szegő – Tóth D., Gyöngyösi, Katona, Papp (Bárdos), Tamók, Berta, Hajdú, Hutter, Lakatos (Bacsó), Erdélyi. Játékos-edző: Bacsó Levente.

G.: Gallik (11-esből), ill. Gyöngyösi, Berta, Papp. Jók: senki, ill. Berta, Papp, Gyöngyösi, Tóth D., Katona. Ifi: 1-1.

Sivák Sándor: – A mai mérkőzésen mint csapat mondtunk csődöt, így az eredmény nem is lehetett más. Gratulálok a Gesztelynek!

Bacsó Levente: – Nagyot küzdöttünk egy jó csapat ellen, jól koncentráltunk így hazavisszük a három pontot. További sok sikert a Bogácsnak!

Edelény – Hidasnémeti 6-1 (3-1)

Edelény, 150 néző. V.: Jakab.

Edelény: Lövey – Tóth N. (Zavodni), Márton, Sikur (Jancsurák), Kótai, Fűzi (Mészáros), Kecskeméti (Táncos), Tamás, Hegedűs P. (Molnár), Pataki, Tátrai. Edző: Kócsi József.

Hidasnémeti: Szalma – Hegedűs B., Homonnay, Fülöp, Konya, Gaál, Török (Tóth Z.), Hankó N., Bortnyák, Hankó R. (Lantos), Péter (Plavuscsák). Edző: Susnyak Ladislav.

G.: Márton (2), Sikur (2), Fűzi, Hegedűs, ill. Konya. Jók: az egész csapat, ill. Konya, Hegedűs, Homonnay. Ifi: 14-0.

Kócsi József: – Gratulálok a csapatnak! Sok szép támadás, szép gólok, megérdemelt győzelem. További sok sikert a Hidasnémetinek.

Susnyak Ladislav: – Ennyi hiányzóval ebben az összeállításban a mai nap ennyire voltunk képesek. Gratulálok a hazaiaknak teljesen megérdemelt a győzelmük.

Szerencs – Mezőkövesd tartalék 1-5 (1-5)

Szerencs, 80 néző. V.: Füleki.

Szerencs: Kristóf – Tóth A., Sohajda, Gombos (Jáger), Kiss D. (Diószegi), Ternyik, Tóth T., Hajdu, Kiss K. (Buri), Nagy M., Berecz. Edző: Tóth István, Lukács Bertalan.

Mezőkövesd Zsóry tartalék: Gácsi – Sándor, Gíber (Fészki), Kalocsai, Tóth M. (Urbán), Pelyhe, Sike (Tóth D.), Török (Kiss L.), Havasi, Dragoner, Molnár M. (Fehér). Edző: Vitelki Zoltán.

G.: Jáger, ill. Dragoner (4), Kalocsai. Jók: Tóth A., Kristóf, Buri, Ternyik, Jáger, Tóth T., ill. az egész csapat.

Lukács Bertalan: – Az első félidei játékunkról inkább semmit, viszont a második félidőben a fiatalok beállításával feljavultunk, bátrabban fociztunk. Gratulálunk a Mezőkövesdnek.

Vitelki Zoltán: – Kötelező győzelem volt amit lehoztak a fiúk. A játék néha döcögött de ma ez is elég volt ehhez a magabiztos győzelemhez.

Encs – Felsőzsolca 0-1 (0-1)

Encs, 85 néző. V.: Sípos.

Encs: Kiss – Molnár L., Varga (Nagy R.), Lencsés, Rakaczki M. (Gregó), Szegedi (Molnár J.), Kádár (Fülöp), Hankó A., Kontra, Ferenci, Ferenczi (Vígh). Edző: Kocsis Nándor.

Felsőzsolca: Gável – Kupcsik, Molnár D. (Soltész), Lippai, Láposi (Varga G.), Tóth K., Hegedűs, Boros, Dávid (Gáll), Varga L., Csendom. Edző: Gulyás Dénes.

G.: Lippai (11-esből). Jók: Hankó A., Kádár, Varga, Ferenci, Molnár L., ill. Hegedűs, Csendom, Kupcsik, Gável, Varga, Lippai.

Kocsis Nándor: – Az első félidőben túlságosan tiszteltük az ellenfelet, ha egy kezezéses büntetővel is de megérdemelten vezettek. Viszont a második félidőben meg is fordíthattuk volna a meccset mert nagyon sokat tettünk érte, az egy pont minimum járt volna de ezen a tavaszon semmi nem megy. További sok sikert a Felsőzsolcának és boldog anyát napját kívánunk.

Szala Ákos, csapatvezető: – Tipikus egy gólos meccsen mi szereztük szerencsére azt az egyet. Az első félidőben meddő mezőnyfölényt alakítottunk ki, a másodikban kiegyensúlyozottá vált a találkozó. További sok sikert az Encs csapatának, sok boldogságot Gulyás Zorkának.