BOON - Sport - DVTK

2017.10.14. 18:26

Bódog Tamás: "A mai meccsen minden összejött, pozitív értelemben"

Debrecen, Miskolc - "Megérdemelte a csapat, hogy hosszú hetek után nyertünk. Nem ez volt az elmúlt hetek legjobb meccse, de győzni tudtunk." - nyilatkozta Bódog Tamás, a DVTK szakmai igazgatója az 5-0-ás diósgyőri győzelemmel zárult debreceni „hazai” találkozó után.

Bódog Tamás (Diósgyőri VTK): – A mai meccsen minden összejött, pozitív értelemben. Az első félidőben a mi kapunk előtt a Vasasnak is volt lehetősége, nem sok, és szerencsénk is volt. Megérdemelte a csapat, hogy hosszú hetek után nyertünk. Nem ez volt az elmúlt hetek legjobb meccse, de győzni tudtunk. A végén, emberelőnyben lehettünk volna pontosabbak.

[poll id="1448"]

Michael Oenning (Vasas FC): – Ha 5-0-ra kikap egy csapat, akkor nincs más teendő, mint egymás között megbeszélni, hogy mi történt. Az első félidőben nem ment rosszul a játék, nem csináltunk sok hibát, az előre játékunk megvolt, igaz, kaptunk egy gólt, ami olyan szituáció után esett, amit majd még vissza kell nézzek. A második félidőben nagyon akartuk az egyenlítést, de két 1-1 elleni szituációból, kontrából, a DVTK gólokat szerzett, és ezzel el is dőlt a meccs. Utána igyekeztem megvédeni a játékosokat saját maguktól, mert 1-2 kiállítás nagyon rosszul jött volna. Ristevski sérülése után már nem lehetett cserélni, vállalom, hogy ebben benne voltam. Vannak ilyen napok, amikor minden összejön. De nem történt olyan dolog, ami miatt félni kellene a jövőtől, kedden jön a következő meccs, bízom benne, hogy be tudjuk bizonyítani, hogy nem felejtetünk el focizni.