Sport - Foci

2016.03.18. 14:07

DVTK: Nem árt idejében érkezni, le ne maradjunk a kezdésről

Miskolc - A DVTK idei mérkőzésein újra előfordult, hogy a szurkolók közül többen az utolsó pillanatra hagyták a jegyvásárlást, így nem tudtak a mérkőzés kezdetéig bejutni a Stadionba.

A diósgyőri klub kéri a drukkereket, hogy hamarabb érkezzenek a jegyértékesítési pontokhoz, vagy használják ki az elővételes jegyértékesítés kínálta lehetőségeket.

A DVTK - Honvéd és a DVTK - Videoton mérkőzés előtt a szurkolók közül több százan 5-10 perccel a mérkőzés előtt érkeztek, így hatalmas sorok alakultak ki a jegyértékesítési helyeknél, ezért sokan csak az első félidő megkezdése után negyed órával tudták elfoglalni a helyüket a lelátókon.

A DVTK felhívja újra a szurkolók figyelmét a jegyelővétel lehetőségére! Fontos kiemelni, hogy bár szurkolói kártya a DVTK hazai rendezésű mérkőzéseire nem kötelező, de a használata jelentősen felgyorsítja a jegyvásárlást, így kérjük, mindenki hozza magával klubkártyáját.

Mérkőzésekre a kapunyitás már egy órával a kezdő sípszó előtt megtörténik.