A Szeged-Csanád GA ellen lépett pályára a KolorCity-Kazincbarcika SC csapata.

Szeged 201.05.16. Szeged Csanád Grosics - Kazincbarcika labdarúgó mérkõzés fotó: Kuklis István Délmagyarország DM KI

Szeged-Csanád GA – KolorCity-Kazincbarcika SC 2-0 (2-0)

Szeged, 800 néző. V.: Hanyecz (Medovarszki, Csatári).

Szeged-Csanád GA: Ásványi – Ódor, Moga, Szilvási, Mohl – Oláh G. (Lestyán, 83.), Simon Á. – Dobos Á. (Dobronoky, 59.), Gajdos (Lestyán, 83.), Kóródi (Kővári, 59.) – Haruna (Gréczi, 72.). Vezetőedző: Dragan Vukmir.

KolorCity-Kazincbarcika SC: Tóth A. – Oldal, Fótyik, Farkas A., Mikló – Toma, Tóth B. (Németh, 82.) – Tóth-Gábor (Auer, 71.), Kovács M. (Kalmár, 61.), Korbély (Tóth L., 61.) – Takács T. Vezetőedző: Kriston István.

8. perc: Gajdos vitte be a labdát a 16-oson belülre, oldalra passzolt Kóródinak, aki ballal kilőtte a bal alsó sarkot, 1–0.

20. perc: Dobos Á. lábát húzta el a vendégek kapusa, büntetőt kapott a Szeged. A pontrúgást Gajdos végezte el, ballal a kapu közepét célozta, Tóth A. védett, azonban róla Gajdoshoz pattant vissza a labda, aki az üres kapuba belsőzött, 2–0.

Jók: Moga, Szilvási, Mohl, Dobos Á., Gréczi, Gajdos, ill. Fótyik, Tóth B.

Dragan Vukmir: – Nem volt ez a meccs annak ellenére sem könnyű, hogy az ellenfél már korábban kiesett. Az első félidőben jobban ment a játék, ekkor megszereztük azt az előnyt, amely elég volt a végéig. Csak dicsérni tudom a saját játékosaimat.

Kriston István: – Szerettünk volna tisztességgel elbúcsúzni az NB II.-től, de a korai gól rosszul jött. A második félidőben viszont becsülettel mentünk előre, és a helyzeteket is kidolgoztuk, ám ahogy az egész idényben, úgy most is kihagytuk azokat.