Sport

2019.02.07. 09:20

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

Budapest - A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Budapest - A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

február 7., csütörtök:

M4 Sport

18.45: Röplabda, férfi NB I, Fino Kaposvár SE-Kecskeméti RC

Sport 1

20.00: Darts, Premier League, 1. állomás, Newcastle

Sport 2

19.00: Kézilabda, német bajnokság, Wetzlar-Flensburg

Eurosport 1

10.15 és 12.30: Alpesi sí, világbajnokság, női és férfi lesiklóedzés, Are

14.00: Kerékpár, Valenciai körverseny, 2. szakasz

17.45 és 22.00: Sílövészet, világkupa, Canmore

Eurosport 2

10.00: Kerékpár, 6 napos verseny, 1. nap, Melbourne

13.55 és 19.55: Sznúker, World Grand Prix, 4. nap, Cheltenham

Digisport 1

17.30: Röplabda, női CEV Kupa, negyeddöntő, Swietelsky Békéscsaba-Saint Raphael

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Empoli

Digisport 2

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Buducnost-Himki Moszkva

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Zalgiris Kaunas

Digisport 3

20.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Makkabi Tel-Aviv - Olimpiakosz

február 8., péntek:

M4 Sport

18.00: Kosárlabda, férfi NB I, Falco-DEAC

Sport 1

18.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Grundfos Tatabánya-Nexe Nasice

21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Moreirense-FC Porto

Sport 2

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Leverkusen

Eurosport 1

10.45 és 16.00: Alpesi sí, világbajnokság, női kombináció, Are

12.30: Alpesi sí, világbajnokság, férfi lesiklóedzés, Are

14.30: Kerékpár, Valenciai körverseny, 3. szakasz

17.45: Síugrás, vk, selejtező, Lahti

19.55: Sznúker, World Grand Prix, elődöntő, Cheltenham

Eurosport 2

9.00: Kerékpár, 6 napos verseny, 2. nap, Melbourne

13.55: Sznúker, World Grand Prix, negyeddöntő, Cheltenham

Digisport 1

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Real Madrid

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-AS Roma

Digisport 2

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Marseille

Digisport 3

18.25: Labdarúgás, török bajnokság, Kayserispor-Fenerbahce

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpia Milano-Darüssafaka

Spíler1 TV

3.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Calgary Flames-San Jose Sharks

Spíler2 TV

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Valladolid-Villarreal

-MTI-

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!