2014.05.05. 13:18

Ön szerint ki volt a DVTK legjobbja a Haladás ellen?

Miskolc - Bár a Diósgyőr negyedóra alatt megszerezte a vezetést, a vendég Szombathelynek még az első félidőben sikerült kiegyenlítenie. A kiállítással tarkított második félidőben pedig egyik csapatnak sem sikerült felülkerekedni. Ön szerint ki volt a DVTK legjobbja a Szombathelyi Haladás ellen?

[poll id="673"]

A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 27. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Szombathelyi Haladás csapatát fogadta vasárnap 16:30-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on. tovább »

A Diósgyőri VTK vs. Szombathelyi Haladás (1-1) NB I-es mérkőzés után a két vezető- edző, Sivic Tomislav és Artner Tamás értékelték a látottakat. tovább »