2014.04.01. 17:46

Ligakupa: Szigetszentmiklós vs. DVTK - Edzői nyilatkozatok

Szigetszentmiklós, Miskolc - A Szigetszentmiklósi TK-Erima vs. Diósgyőri VTK (0-1) Ligakupa negyeddöntőjének visszavágója után a két vezetőedző, Prisztai Viktor és Sivic Tomislav értékelték a látottakat.

Prisztai Viktor (SzTK): - Először is gratulálok a Diósgyőrnek. Örülök, hogy nagy küzdelemre tudtuk késztetni ellenfelünket. A mai napon hadilábon álltunk a helyzetek értékesítésével, pedig voltak lehetőségeink. Jó Diósgyőrrel találkoztunk, megérdemelten jutott tovább ellenfelünk. Ettől függetlenül picit csalódott vagyok... Viszont meg tudtuk mutatni, hogy vannak értékes játékosaink, tehetséges fiataljaink. Innentől a bajnokságra kell koncentrálunk, ahol szeretnék előre lépni.

Sivic Tomislav (DVTK): - Kemény mérkőzésre számítottunk, ami az is lett. A műfű ilyenkor nekünk nem fekszik, és emellett ez volt a 10. meccsünk 30 nap alatt, ami 15-16 játékossal sok. Jó volt az ellenfelünk, megmutatták, hogy tudnak futballozni. Ma nagy feladat előtt álltunk, és ezt sikerült megoldani, továbbjutottunk. Türelmesek voltunk játékban, voltak nagy lehetőségeink, párat nem használtunk ki. A Szigetszentmiklósnak további sok sikert kívánok.

A labdarúgó Liga Kupa negyeddöntőjének visszavágójában a Diósgyőri VTK gárdája az Szigetszentmiklósi TK-Erima vendégeként lépett pályára kedden 15:30-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on.