2014.03.12. 12:46

Hétfőn indul a futsal-rájátszás

Ózd - Az alapszakasz után néhány napon belül a rájátszással folytatódik a küzdelem a férfi futsal NB II-ben.

Ózd - Az alapszakasz után néhány napon belül a rájátszással folytatódik a küzdelem a férfi futsal NB II-ben. A sorozatban érdekelt Ózd VSE-t abba a B csoportba sorolták be, amely a másod osztály 7-12. helyéről hivatott dönteni. Itt a három bajnokság – Kelet, Közép, Nyugat – harmadik és negyedik helyezettjei, körmérkőzéses formában döntenek a helyezések sorsáról. Az Ózd VSE-re tehát még összesen tíz mérkőzés vár, öt hazai körülmények között, öt pedig idegenben. A borsodiak mellett a Monor, az ELTE-BEAC, a Cső-Montage BFC-Újbuda, a Külker SC-Dupont, valamint a Romhány SE szerepel a rájátszás középcsoportjában. Féder József gárdája a tavaszi menetelést hazai pályán kezdi meg március 17-én. Jövő héten hétfőn, 19 órától az ózdiak a Cső-Montage BFC-Újbudát látják vendégül a Városi Sportcsarnokban.