2012.10.31. 11:48

BOON-ÉLŐ - Magyar Kupa: Bükkábrány vs. Zalaegerszeg 0-4 (0-2)

Bükkábrány - A labdarúgó Magyar Kupa 3. fordulójában az NB III-as Bükkábrányi SC együttese az NB II Nyugati csoportjában szereplő Zalaegerszegi TE gárdáját fogadta szerdán 12.30-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Edzői nyilatkozatok

Vincze Richárd (Bükkábrányi SC): - Gratulálok a csapatomnak az eddigi kupaszerepléshez, az egerszegieknek pedig a továbbjutáshoz.

Preisinger Sándor (Zalaegerszegi TE FC): - Taktikusan futballoztunk, és ennek nagyon örülök. A hajtós mérkőzésen fegyelmezetten játszottunk és ilyen arányban is megérdemelten győztünk.

Bükkábrány

0 - 4

Zalaegerszeg

Bükkábrány 2012. 10. 31. 12:30

FC Tiszaújváros vs. PMFC-Matias 2-1 (1-0)

[poll id="281"]

90

Vége a mérkőzésnek. A Zalaegerszeg jutott tovább a Magyar Kupában.

81

Pethő is besárgult.

76

Újabb zalaegerszegi gól! Tóth P. 10 méterről a kapu közepébe lőtt: 0-4.

65

Harmadik cseréjét és végrehajtotta a Zalaegerszeg: Jasarevic helyett Mavolo állt be.

62

Mindkét csapat cserélt: a vendégeknél Juhász helyett Krajzár, a Bükkábrányban pedig Balogh helyett Titkó lépett a pályára.

55

Frizoni kapott sárga lapot.

50

Cserélt a Zalaegerszeg: Kocsárdi helyére Pál D. állt be.

47

Megszerezte harmadik gólját a vendégcsapat! Hegedűs közbelépését szabálytalannak ítélte a játékvezető: a bükkábrányiak védője Jasareviccel szemben szabálytalankodott. A megítélt büntetőt Kocsárdi a kapu bal oldalába helyezte, 0-3.

46

A Bükkábrány kezdte a második játékrészt.

A szünetben cserélt a Bükkábrány: Ulrich helyett Sütő és Dorogi helyett Szurdok állt be.

45

Vége a félidőnek, vezet a Zalaegerszeg.

35

Tóth P. 24 méteres középre tartó lövését ölelte mellre a bükkábrányiak kapusa.

33

Nánási 9 méteres fejesét elvetődve védte Homa.

29

Újabb gólt szerzett a Zalaegerszeg! Jasarevic a védőket és a kapust is megelőzve 6 méterről a jobb sarokba gurította a labdát, 0-2.

23

Vezet a Zalaegerszeg! Máté 6 méterről jobbal a kapu jobb oldalába lőtt, 0-1.

21

Máté közeli emelését védte Homa.

3

Kocsárdi 20 méteres lövése magasan a kapu fölött hagyta el a játékteret.

1

A Zalaegerszeg kezdte a mérkőzést.

Labdarúgó Magyar Kupa, 3. forduló

Bükkábrány vs. Zalaegerszeg

0 - 4 (0 - 2)

Bükkábrány, 200 néző, v.: Varga László (Kelemen Attila, dr. Kulcsár Judit)

Bükkábrányi SC: Homa - Pethő, Hegedős, Sebe, Ulrich - Balogh D., Gallik, Demeter - Dorogi, Darai, Vasas. Vezetőedző: Vincze Richárd.

Zalaegerszegi TE FC: Vlaszák - Kocsárdi, Nánási, Kovács G., Juhász - Máté, Tóth P. - Jasarevic, Frizoni, Bajic - Horváth L. Vezetőedző: Preisinger Sándor.

Jók: Balogh, ill. Tóth P., Frizoni, Kovács G., Nánási.

Gólszerző: Máté (0-1) a 23., Jasarevic (0-2) a 29., Kocsárdi (0-3, 11-esből) a 47., Tóth P. (0-4) a 76. percben.

Sárga lap: Frizoni az 55., Pethő a 81. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Ulrich helyett Sütő a 46., Dorogi helyett Szurdok a 46., Kocsárdi helyére Pál D. az 50., Juhász helyett Krajzár a 62., Balogh helyett Titkó a 62., Jasarevic helyett Mavolo a 65. percben.

Bükkábrány - Az NB II-es Zalaegerszeget fogadja a kupában az NB III-as Bükkábrány szerdán 12.30-tól.