2012.09.15. 20:25

Megérdemelt Végardói siker a listavezető ellen

A labdarúgó megyei II. osztály Északi csoportjának 5. fordulójának három meccset bonyolítottak le szombaton.Varbó – Bódvaszilas 2-2 (1-2)

Varbó, 150 néző. V.: Szabó.

Varbó: Éliás – Cseh, Bencs, Nagy (Fodor), Kovács N., Lubai (Dienes L.), Bak, Kolláth (Kalász), Mácsi (Auer), Szabó, Jakab. Edző: Veres Imre.

Bódvaszilas: Kavicsányi G. – Varga Z. (Adorján), Varga L., Spisák J., Varga G., Spisák M., Béres T., Kuru (Svéda), Kavicsányi L., Kapczi, Tóth L. Edző: Kovács Gábor.

G.: Szabó, Fodor, ill. Kuru (2). Kiállítva: Spisák M. (89.). Jók: Bencs, Kovács, Jakab, ill. Kuru, Tóth, Béres T. Ifi.: 0-3.

Veres Imre: - Kimaradt gólhelyzeteink miatt ellenfelünk jó kontrajátékkal már az első félidőben fordított, így a másodikban félidőben kifejezetten jó, élvezetes játékkal is csak a pontot tudtuk menteni.

Kovács Gábor: - Jobb helyzetkihasználással győzhettünk volna, de a végeredmény igazságos. További sok sikert Varbónak.

Hidvégardó – Meszes 4-1 (1-1)

Hidvégardó, 250 néző. V.: Dósa.

Hidvégardó: Németh (Saláta) – Varga P., Kleiber, Kalász, Tomesz, Bárczi, Ragyina R., Kovács, Tóth, Ragyina K., Lóczi (Izsó). Edző: Nagy Attila.

Meszes: Nagy G. – Nagy P., Barnóczki, Tamaskó (Szabó P.), Szabó N., Mázik, Béres, Lakatos, Tyukodi (Batyúr), Káló, Petránszki (Galkó). Edző: Nagy László.

G.: Lóczi, Ragyina R., Tóth, Bárczi, ill. Petránszki. Jók: Tomesz (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. Barnóczki, Petránszki. Ifi.: 0-3.

Nagy Attila: - Akartunk, küzdöttünk, és megérdemelten nyertünk a második félidő alapján a listavezető ellen. Hálásan köszönjük a nézők biztatását, az ifi csapatnak pedig fel a fejjel, jók lesznek.

Nagy László: - Sajnos, az elején kimaradt ziccer megbosszulta magát és így megérdemelt a hazai csapat győzelme.

Rudabánya – Mályinka 0-1 (0-1)

Kurityán, 40 néző. V.: Suhaj.

Rudabánya: Almási – Toma, Karaiz, Bozó, Siteri (Takács), Kalocsai (Pondi), Kovács (Babik), Fecsó, Márku (Horváth), Dudu, Guba (Szajkó). Edző: Kovács Gyula.

Mályinka: Tóth – Váradi T., Lázár, Fészki, Pál-Kutas, Juhász (Pál J.), Gór B. (Kovács), Fejes, Gór M., Kulcsár (Záborszki), Lukács (Pál L.). Játékosedző: Gór Bálint.

G.: Juhász. Kiállítva: Toma (89.), Siteri (90.). Jók: az egész csapat, ill. Gór M., Fejes, Fészki, Pál-Kutas, Lázár. Ifi.: 3-1.

Kovács Gyula: - A kihagyott százszázalékos ziccer negbosszulta magát, az ellenfél egy szerencsétlen öngóllal elvitte a három pontot.

Gór Bálint: - Férfias küzdelemben sikerült megszereznünk a három pontot. A helyzetkihasználásunkon javítanunk kell. Gratulálunk kapusunk jó teljesítményéhez.