2012.09.08. 19:02

A szezon első putnoki sikere

A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 4. fordulójában hazai pályán játszott szombaton a Putnok.Putnoki VSE – Balmazújvárosi FC 2-1 (1-0)

Putnok, 400 néző. V.: Takács.

Putnok: Roza - Szögedi, Kovács R., Bogdán, Horia - Zimányi, Zabos (Luptak, 81.), Illés (Kerékgyártó, 67.), Bene (Odrobéna, 64.) - Monyók, Olasz. Edző: Koszta Péter.

Balmazújváros: Szalma - Papp, Forgács, Szőllősi, Kállai (Sárközi, 46.) - Urbin, Virágh, Kiss L. (Kónya, 76.), Bokros - Belényesi, Nagy R. (Németh, 62.). Edző: Arany László.

10. perc: Monyók 25 méterről végzett el szabadrúgást, a labda nagy erővel vágódott a kapus keze fölött a hálóba, 1-0.

48. perc: Szőllősi a tizenhatos oldalvonaláról végzett el szabadrúgást, az érkező Belényesi a rövid felső sarokba fejelte a labdát, 1-1.

83. perc: Monyók jobb oldali beadása után Luptak 3 méterről bólintotta a labdát a hálóba, 2-1.

89. perc: Papp megkapta a második sárga lapját így a kiállítás sorsára jutott.

Jók: az egész csapat, ill. senki.

Koszta Péter: - Végre megszereztük első győzelmünket, sokat tettünk érte. A helyzetek alapján győzelmünk megérdemelt.

Arany László: - Kihagytuk a helyzeteket, ez ismét döntő momentum volt a mérkőzésen. Várom, hogy mikor fordul meg a széljárás.