2012.01.30. 14:25
XXVII. Borosi László teremlabdarúgó emléktorna: Megvannak a döntősök
Vasárnap öt helyszínen rendezték meg a XXVII. Borosi László teremlabdarúgó emléktorna selejtezőit. A csoportgyőztesek jutottak be a február első hétvégéjén sorra kerülő 12 csapatos döntőbe a címvédő Tiszaújváros mellé.
Vasárnap öt helyszínen rendezték meg a XXVII. Borosi László teremlabdarúgó emléktorna selejtezőit. A csoportgyőztesek jutottak be a február első hétvégéjén sorra kerülő 12 csapatos döntőbe a címvédő Tiszaújváros mellé.Bőcs
Tállya – Mezőzombor 11-0
Szerencs – Tiszalúc 5-6
Bőcs – Mezőzombor 3-2
Tállya – Szerencs 5-3
Tiszalúc - Bőcs 5-2
Mezőzombor - Szerencs 3-6
Bőcs - Tállya 6-4
Tiszalúc - Mezőzombor 11-1
Bőcs - Szerencs 9-2
Tállya - Tiszalúc 6-1
A csoport végeredménye
1. Tállya 4 3 - – 1 26-10 9
2. Bőcs 4 3 - – 1 20-13 9
3. Tiszalúc 3 - – 1 23-14 9
4. Szerencs 4 1 - – 3 16-23 3
5. Mezőzombor 4 - - – 4 6-31 0
Felsőzsolca
Taktakenéz - Felsőzsolca 1-7
Sajóvámos - Onga 4-3
Mád - Taktakenéz 8-1
Felsőzsolca - Sajóvámos 12-5
Onga - Mád 0-5
Taktakenéz - Sajóvámos 2-9
Mád - Felsőzsolca 2-4
Onga - Taktakenéz 9-4
Mád - Sajóvámos 6-5
Felsőzsolca - Onga 6-3
A csoport végeredménye
1. Felsőzsolca 4 4 - – - 29-11 12
2. Mád 4 3 - – 1 21-10 9
3. Sajóvámos 4 2 - – 2 23-23 6
4. Onga 4 1 - – 3 15-19 3
5. Taktakenéz4 - - – 4 8-33 0
Miskolc
Nyírjes-Szirma - Varbó 0-6
Sajóbábony - Vatta 5-2
MVSC - Harsány 0-4
Vatta - Varbó 6-1
Sajóbábony - Nyírjes-Szirma 6-3
Vatta - Harsány 1-5
Nyírjes-Szirma - MVSC 1-4
Sajóbábony - Varbó 4-3
Harsány - Nyírjes-Szirma 4-2
MVSC - Vatta 10-2
Harsány - Sajóbábony 1-3
Varbó - MVSC 2-3
Nyírjes-Szirma – Vatta 1-6
Varbó - Harsány 1-3
Sajóbábony - MVSC 6-4
A csoport végeredménye
1. Sajóbábony 5 5 - - - 24-13 15
2. Harsány 5 4 - - 1 17-7 12
3. MVSC 5 3 - - 2 21-15 9
4. Vatta 5 2 - - 3 17-22 6
5. Varbó 5 1 - - 4 13-16 3
6. Nyírjes-Szirma 5 - - - 5 7-26 0
Mezőkövesd
Tiszabábolna - Mezőnagymihály 1-3
Mezőkövesd - Bükkalja SE Sály 10-1
Szentistván - Mezőkeresztes 1-3
Bükkalja SE Sály - Mezőnagymihály 1-12
Mezőkövesd - Tiszabábolna 14-2
Bükkalja SE Sály - Mezőkeresztes 2-5
Tiszabábolna - Szentistván 4-9
Mezőkövesd - Mezőnagymihály 13-5
Mezőkeresztes - Tiszabábolna 6-6, büntető: 2-4
Szentistván - Bükkalja SE Sály 10-1
Mezőkeresztes - Mezőkövesd 0-16
Mezőnagymihály - Szentistván 2-2, büntető: 1-3
Bükkalja SE Sály - Tiszabábolna 5-2
Mezőnagymihály - Mezőkeresztes 3-4
Mezőkövesd - Szentistván 12-5
A csoport végeredménye
1. Mezőkövesd 5 5 – – – 65-13 15
2. Mezőkeresztes 5 3 - 1 1 18-28 10
3. Szentistván 5 2 1 - 2 27-22 8
4. Mezőnagymihály 5 2 - 1 2 25-21 7
5. Bükkalja SE 5 1 - - 4 10-39 3
6. Tiszabábolna 5 - 1 - 4 15-37 2
Sátoraljaújhely
Hollóháza – Mikóháza 4-9
Sátoraljaújhely – Tarcal 13-0
Sárospatak – Tokaj 4-1
Tarcal – Mikóháza 3-12
Sátoraljaújhely – Hollóháza 13-2
Tarcal – Tokaj 1-8
Hollóháza – Sárospatak 2-5
Sátoraljaújhely – Mikóháza 9-4
Tokaj – Hollóháza 5-1
Sárospatak – Tarcal 9-1
Tokaj – Sátoraljaújhely 1-7
Mikóháza – Sárospatak 2-10
Tarcal – Hollóháza 3-10
Mikóháza – Tokaj 7-9
Sátoraljaújhely – Sárospatak 2-2, büntető: 2-3.
A csoport végeredménye:
1. Sárospatak 5 4 1 - - 30-8 14
2. Sátoraljaújhely 5 4 – 1 - 44-9 13
3. Tokaj 5 3 - - 2 24-20 9
4. Mikóháza 5 2 - - 3 34-35 6
5. Hollóháza 5 1 - – 4 19-35 3
6. Tarcal 5 - - - 5 8-52 0
Szombati eredmények: