Paksi FC – Mezőkövesd Zsóry FC    2–1 (1–0)

Paks, 1000 néző. V.: Káprály (Szert, Rózsa).

Paksi FC: Szappanos (5) – Osváth (5), Kinyik (5), Lenzsér (5), Szabó J. (6) – Könyves (6), Windecker (6), Papp K. (6), Haraszti (5), Szabó B. (5) – Böde (6). Vezetőedző: Bognár György.

Mezőkövesd Zsóry FC: Kovácsik (5) – Kojnok (5), Beriasvili (4), Szivacski (4), Vajda S. (6) – Szolgai (5), Cseke (4) – Molnár G. (4), Cseri (4), Nagy G. (4) – Szalai (6). Vezetőedző: Milan Milanovic.

Csere: Kojnok helyett Pillár (5) a 46., Szabó B. helyett Vécsei (5) az 57., Böde helyett Hahn (5) az 57., Nagy G. helyett Drazic (–) a 66., Haraszti helyett Silye (–) a 70., Cseke helyett Bőle (–) a 71., Cseri helyett Karnitski (–) a 72., Molnár G. helyett Szilágyi (–) a 79., Lenzsér helyett Vas (–) a 81., Könyves helyett Tóth B. (–) a 81. percben.

Sárga lap: Könyves a 8., Cseke a 63., Bőle a 78, Kinyik a 89., Tóth B. a 95. percben.

Gólszerző: Szabó J. (1–0) a 14., Könyves (2–0) a 60., Szalai (2–1) a 62. percben.

Bognár György: – Meglepő volt, hogy a szünetben csak egy góllal vezettünk, hiszen az összeállításba beleraktunk mindent, hogy kreatívabbak legyünk. Aktív nyomás alatt tartottuk az ellenfelet, ott voltunk a kapuja előtt, rúghattuk volna gólokat. A két rutinos támadó eredményt befolyásoló módon játszott, ugyanakkor a csapat nagyon közepesen teljesített, de nyertünk és ennek örülhetünk.

Milan Milanovic: – A várakozásomat bőven alulmúlta a csapat teljesítménye. Elsősorban a labdaszerzésből indított gyors támadásokat hiányolta. Rosszul kezdtünk, de a folytatásban már egyre jobban játszott a gárda, mindent megtettünk, gólt is szereztünk, de ez csak ennyire volt elég.