Mezőkövesd Zsóry FC – Újpest FC

2023.11.25. 21:27

Kiütéses matyóvárosi siker (fotókkal)

A hazaiak sorozatban harmadszor nyertek saját közönségük előtt, míg a fővárosiak egymás után negyedszer kaptak ki.

Fotó: Vajda János

Labdarúgás, NB I., 14. forduló

Mezőkövesd Zsóry FC – Újpest FC 4–0 (2–0)

Mezőkövesd, 1000 néző. Vezette: Derdák Marcell (Tóth II Vencel, Becséri Gergely).

Gólszerző: Drazic (1–0) a 16., Molnár G. (2–0) a 40., Cseke (3–0) a 89., Drazic (4–0) a 93. percben.

Sárga lap: Kállai (23.), Vajda (49.), Gomis (70.), illetve Sasere (82.)

Mezőkövesd: Piscitelli - Kállai, Pillár, Beriasvili, Vajda - Cseke, Gomis - Molnár G., Cseri (Filip, 72.), Da. Babunski - Drazic

Újpest FC: Molnár Zs. - Pauljevic (Kastrati, 82.), Andzulasz, Kosanovic - Simon K. (Kis T., a szünetben), Onovo, Tajti (Mörschel, 82.), Tamás K. - Varga Gy. (Jürgens, 62.), Csoboth - Ambrose (Sasere, a szünetben).