Szavazás

2022.01.10. 07:05

Szavazzon az év sportolóira, 2021!

Ön döntheti el, hogy kik legyenek a 2021-es esztendő legnépszerűbb Borsod-Abaúj-Zemplén megyei sportolói, csapatai, edzője, hogy kik kapják a meghirdetett hét kategóriában a közönség díjakat.

Szerkesztőségünk kezdő lépésként mind az utánpótlás leány, fiú, csapat, mind a felnőtt női, férfi, csapat és edző kategóriákban 5-5 jelöltet állított, amelyhez további jelöléseket vártunk, 2022. január 6-án délig. Az ekkor kialakult mezőnyre lehet szavazni a választás első körében, az elődöntőben, 2022. január 10-én 12.00-tól 2022. január 17-én 12.00-ig, és innen minden kategóriából az öt legjobb, legtöbb szavazatot kapott jut a fináléba. Voksolni a Borsod Online-on, vagy az Észak-Magyarországból kivágott szavazószelvényen lehet, amelyet a lap szerkesztőségébe kell eljuttatni (3526 Miskolc, Zsolcai kapu 3.).

 

Várjuk a szavazatokat, 2022. január 17-én, délig!

 

Online szavazatát IDE KATTINTVA adhatja le.

 

Borsod-Abaúj-Zemplén megye Év sportolója mezőnye, akikre az elődöntőben szavazni lehet:

 

Utánpótlás leány

 

Bragato Giada (kajak-kenu, Tiszaújvárosi KKSE)

Haraszin Linda (öttusa, Swimming PC)

Herendi Gréta (vívás, Diósgyőri VTK)

Horváth Maja (kajak-kenu, Tissaújvárosi KKSE)

Kelemen Adél (cselgáncs, Diósgyőri VTK)

Németh Luca (hegyifutás, Diósgyőri VTK)

Tóth Anna (atlétika, Miskolci Sportiskola)

Tóth Vanda (karate, Justitia Fuji-Yama SE)

 

Utánpótlás fiú

 

Bérczes Botond (karate, Justitia Fuji-Yama SE)

Böszörményi Bendegúz (kajak-kenu, Borsodi Örökmozgó VA)

Sáfrány Péter (cselgáncs, Miskolci VSC)

Seregi Ernő (jégmászás, Hámori Szikla és Jégmászó SE)

Soltész Péter (kajak-kenu, VC Tokaj)

Szegi Zsombor (kajak-kenu, Tiszaújvárosi KKSE)

Zurai Rajmund (birkózás, Diósgyőri VTK)

 

Utánpótlás csapat 

 

Diósgyőri VTK Jegesmedvék U21 (fiú jégkorong)

Diósgyőri VTK U13 (fiú labdarúgás)

Diósgyőri VTK U14 (leány, kosárlabda)

Swimming PC U11 (leány laser-run)

Tiszaújvárosi TK UP1 (leány triatlon)

Miskolci Sportiskola U18 (leány atlétika)

 

Felnőtt női 

 

Gercsák Szabina (cselgáncs, Diósgyőri VTK)

Guzi Blanka (öttusa, Swimming PC)

Mezővári Kinga (ökölvívás, Sárospataki TC)

Nagy Kinga (vívás, Diósgyőri VTK)

Nemes Rita (atlétika, Diósgyőri VTK)

Medgyessy Dóra (kosárlabda, DVTK)

Sztankovics Anna (úszó, Miskolci Sportiskola)

 

Felnőtt férfi 

 

Bényei Bálint (sportlövészet, Miskolci Vasutas SE)

Bodonyi András (kajak-kenu, Diósgyőri VTK)

Ciupa, Lukasz (röplabda, Vegyész RC Kazincbarcika)

Cseri Tamás (labdarúgás, Mezőkövesd Zsóry FC)

Jónás Máté (amerikai futball, Miskolc AFT)

Kohári Szabolcs (atlétika, Diósgyőri VTK)

Lehmann Csongor (triatlon, Tiszaújvárosi TK)

Mészáros László (erőemelő, Diósgyőri VTK)

Molnár Gábor (labdarúgás, Diósgyőri VTK)

Spéth Norbert (muaythai, Diósgyőri VTK)

 

Felnőtt csapat

 

Diósgyőri VTK (női kosárlabda)

Diósgyőri VTK (férfi labdarúgás)

Hadik Rally Team: Hadik András, Kertész Krisztián (rali)

Mezőkövesd Zsóry FC (férfi labdarúgás)

Miskolc AFT (amerikai futball)

Tiszaújvárosi TK (férfi triatlon)

Vegyész RC Kazincbarcika (férfi röplabda)

 

Edző 

 

Bartha Ákos (cselgáncs, Miskolci VSC)

Bényei Ferenc (sportlövészet, Miskolci Vasutas SE)

Fázold Henrik (öttusa, Swimming PC)

Krucsay József (kajak-kenu, Tiszaújvárosi KKSE)

Lehmann Tibor (triatlon, Tiszaújvárosi TK)

Révész Zoltán (kajak-kenu, Borsodi Örökmozgó VA)

Tigyi József (atlétika, Miskolci Sportiskola)

Toronyai Miklós (röplabda, Vegyész RC Kazincbarcika)

 

Online szavazatát IDE KATTINTVA adhatja le.

 

(A borítóképen a 2019-es Év sportolója díjazottjai)

Ezek is érdekelhetik