NB II.

2021.04.26. 09:45

A Debreceni VSC nyert a KolorCity-Kazincbarcikai SC ellen

A labdarúgó NB II. 34. fordulójában a Debreceni VSC csapata ellen lépett pályára a KolorCity-Kazincbarcika.

Forrás: Illusztráció/Shutterstock

Debreceni VSC vs. KolorCity-Kazincbarcikai SC 3–1 (1–1)

Debrecen, zárt kapuk mögött. V.: Csonka (Kovács, Szilágyi).

Debreceni VSC: Gróf – Bévárdi, Poór, Kinyik, Korhut (Ferenczi, 59.) – Varga J., Dzsudzsák – Pintér Á. (Baráth, 46.), Ugrai (Sós, 59.), Bódi (Bárány, 46.) – Szécsi M. (Talpalló, 89.). Vezetőedző: Toldi Gábor.

KolorCity-Kazincbarcikai SC: Horváth L. – Oldal, Oltean, Fótyik, Farkas A. – Csősz – Tóth-Gábor (Korbély, 82.), Németh T., Tóth L. (Kovács M., 65.), Toma – Takács T. (Kovac, 35.). Vezetőedző: Kriston István.

3. perc: Korhut adott be a bal oldalról, a 16-os közeléből, és Szécsi öt méterről, védője őrizetében a kapu jobb alsó sarkába fejelt, 1–0.

31. perc: Vendég szabadrúgást Toma végzett el, a debreceni kapu előterébe ívelt, Takács T. pedig 6 méterről a hazaiak kapujába továbbított, 1–1.

73. perc: Oltean buktatta Bárányt a bal szélen, a szabadrúgást Dzsudzsák végezte el, laposan középre lőtt, és a röviden érkező Kinyik 5 méterről, ballal a jobb alsó sarokba lőtt, 2–1.

87. perc: Horváth L. tarolta le egy szöglet után Baráthot, tizenegyest kaptak a hazaiak. A büntetőt Dzsudzsák végezte el, és a jobb alsó sarokba passzolt, 3–1.

Jók: Bévárdi, Kinyik, Varga J., Dzsudzsák, Szécsi, ill. Toma, Takács T.

Toldi Gábor: – Korai vezetésünk tudatában túlságosan kényelmessé váltunk. Ami a szünetben elhangzott, arra jól reagált a csapat, és a második félidő már rendben volt, jól szálltak be a cserék is.

Kriston István: – Az első félidőben minden sikerült, amit elterveztünk, szünet után már kevésbé. Ha jobban sáfárkodunk a helyzeteinkkel, még inkább megnehezíthettük volna a DVSC dolgát.

További eredmények: Vasas FC – Pécsi MFC 3–0 (1–0), Szeged-Csanád Grosics Akadémia – Soroksár 2–0 (0–0), FC Ajka – Kaposvári Rákóczi FC 3–1 (2–0), Szombathelyi Haladás – Aqvital FC Csákvár 0–1 (0–1), Budaörs – Békéscsaba 1912 Előre 1–0 (0–0), BFC Siófok – ETO FC Győr 2–2 (0–2), Szolnoki MÁV FC – Nyíregyháza Spartacus 2–0 (2–0), Gyirmót FC Győr – Dorogi FC 3–1 (1–1), Szentlőrinc – Debreceni EAC 0–0.