Megye II.

2019.09.08. 08:30

„Már abban sem vagyok biztos: érdemes-e ezért a fociért megdögleni a kispadon?”

A labdarúgó megyei II. osztály Északi csoportjának 5. fordulójában öt meccset játszottak szombaton.

Mező László

Fotó: Kozma István

Mályinka SE – Szikszó FC 4-1 (2-0)

Mályinka, 100 néző. V.: Fogarassy.

Mályinka: Kakuk T. – Kakuk K., Hanász, Pál Kutas, Varga, Szendrei (Lázi L.), Béres (Tóth), Mészáros (Schveiczer), Tiba, Lázi Gy, Simon. Edző: Pál István.

Szikszó: Czimbalmos P. – Tanyi (Nánási), Veréb, Czimbalmos D., Horváth P.. Tóth I., Kozsurek, Burai, Horváth M., Buella, Horváth L. (Vigóczki). Edző: Parázsó Gábor.

G.: Lázi Gy (2), Varga, Béres (11-es), ill. Kozsurek. Kiállítva: Tóth I. (65.). Jók: az egész csapat, ill. Veréb, Horváth P., Burai. Ifi: 0-1.

Pál István: – Az eredmény alapján megérdemelt győzelmet arattunk. Hiányosságaink még vannak, de alakul a csapat.

Parázsó Gábor: – Ennyi helyzetet nem lehet büntetlenül kihagyni. A szerencse egyszer majd csak mellénk áll.

Alsózsolcai KSC – Szirmabesenyői SK 8-0 (3-0)

Alsózsolca, 100 néző. V..: Tóth I. T.

Alsózsolca: Stumpf (Komjáti) – Balázs, Soltész, Erdélyi (Balog), Orosz (Petercsák), Banu, Bódi K., Tóth, Bódi G., Horváth (Ivancsó), Erdei-Nagy. Edző: Varacskai István.

Szirmabesenyő: Binda – Juhász, Miskolci (Salgó), Raduly (Pataki), Fejes, Galamb, Nagy, Balogh, Simon, Szűcs, Rusznyák. Edző: Jóner Gábor.

G.: Erdélyi (2), Banu (2), Erdei-Nagy, Tóth, Balog, Bódi K. Jók: az egész csapat, ill. Szűcs, Juhász. Ifi: 1-1.

Varacskai István: – Magabiztos győzelmet arattunk jó játékkal. Sok sikert a továbbiakban a besenyőnek!

Jóner Gábor: – Sajnos nem voltunk egy súlycsoportban ellenfelünkkel. Ha Alsózsolca szurkoló lennék élveztem volna a mérkőzést, de így maradt a keserű felismerés: mély gödörben vagyunk!

Borsodnádasdi LASE – Rudabányai BLC 11-2 (2-2)

Borsodnádasd, 50 néző. V.: Oscsenda.

BLASE: Ambrus – Sóskúti, Tóth, Bíró (Csépányi-Bárczi), Halász, Szabó, Obbágy (Kakuk D.), Kriston (Agócs), Dani, Ficzere, Török. Edző: Gyárfás Gábor.

Rudabánya: Bastyúr – Kálló L., Tamaskó, Theisz, Kálló K., Kalocsai, Tomolya, Káló, Dudu (Kántor), Kovács, Verebélyi. Edző: Kovács Gyula.

G.: Tóth (3), Bíró (2), Danyi (2), Agócs (2), Török, Ficzere, ill. Kálló, Káló. Jók: az egész csapat ill. senki Ifi: 7-2.

Gyárfás Gábor: – Az első félidőben azt hittük alanyi jogon jár nekünk a győzelem. A félidőben helyre tettük a fejeket. Parádés második félidőt produkálva magabiztosan nyertük meg a mérkőzést. Sok sikert Rudabányának.

Vincze Sándor elnök: – Az első félidőben játékunkban megvolt a kellő akarat, viszont szünet után korán kaptuk a hazaiak vezető gólját és ezután feladtuk... Sok sikert a Borsodnádasdnak.

Aszaló SE – Sajószentpéter SZSE 11-3 (4-2)

Aszaló, 100 néző. V.: Sántha.

Aszaló: Balogh Z. – Szegő, Balogh B. (Bari), Dányi, Lázi, Szentidai (Kiss), Szász (Bodnár), Meczkó, Ádám, Horváth, Stefán. Edző: Hanyecz Béla.

Sajószentpéter: Ruszó K. – Balogh J., Antal, Ruszó Á., Mata, Kálmán (Balogh T.), Balogh I. (Kelemen K. T.) , Sáfár A. (Balogh Zs.), Somogyi, Kelemen K. (Guba), Rapp (Sáfár Zs.). Edző: Balogh József.

G.: Lázi (5), Dányi (2), Balogh, Szegő, Stefán, Kiss, ill. Balogh I., Somogyi, Kelemen K. Jók: Horváth, Lázi, Meczkó, ill. senki. Ifi: 1-6.

Hanyecz Béla: – Az első félidőben finoman fogalmazva nem a legjobb arcunkat mutattuk. A második játékrészben viszont akár nagyobb különbséggel is győzhettünk volna a széteső vendégcsapattal szemben.

Balogh József: – Beleszaladtunk egy nagy pofonba a második félidőben. Addig, amíg néhány játékos nem azt csinálja amit megbeszéltünk, addig vereség lesz a vége!

Parasznya SE – Szendrő VSZSKE 4-5 (2-2)

Parasznya, 120 néző. V.: Tóth II. T.

Parasznya: Vida – Bobcsák, Nagy, Vodicska, Szűcs, Kolompár Miklós, Atucsák, Horváth, Kolompár Mihály, Dorogi, Schmidt (Jáger). Edző: Bodnár József.

Szendrő: Kalocsai – Ádám M., Ádám L., Bári (Szabó), Mida, Beri, Fülöp, Lakatos I. (Stefán), Lakatos R., Ádám R., Djubók. Edző: Veres Lajos.

G.: Atucsák, Jáger, Horváth, Kolompár Miklós, ill. Lakatos, Ádám L., Fülöp, Ádám M., Mida. Kiállítva: Szűcs (92.), Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: 1-3.

Bodnár József: – Megvertük saját magunkat. Katasztrofálisan védekeztünk és kihagytuk a kihagyhatatlant: üres kapura egy méterről. Már abban sem vagyok biztos: érdemes e ezért a fociért megdögleni a kispadon?

Szaniszló Richárd, elnök: – Egy nagyon-nagyon jó csapat ellen sportszerű mérkőzésen szenzációs győzelem a 93. percben, ami már nagyon hiányzott. is egy jó játékvezetés mellett!