Encs hírei

2017.09.13. 16:00

Erőemelés: encsi győzelmek az ifi ob-n

Encs - Kisbéren rendezték meg az ifjúsági erőemelő országos bajnokságot, melyen az Encsi DSE sportolói is részt vettek.

Az Encsi DSE eredményei:

Országos bajnoki címet szerzett a 43 kg-os súlycsoportban Paranai Laura és a 47 kg-os kategóriában Bauer Laura. Második helyen végzett a 72 kg-osok között Szkiba Dorina, Alföldi Bianka pedig bronzérmet nyert a 63 kg-os mezőnyben. Paranai Laura a verseny során kétszer javította meg az országos ifjúsági csúcsot, ezzel a teljesítményével eldőlt, hogy képviselheti a magyar színeket az októberben, a spanyolországi La Mangában rendezendő Európa-bajnokságon. A sportolók felkészítője: dr. Szatmáry-Antal Tamás.