Kazincbarcika - A labdarúgó NB II 19. fordulójában kikapott vasárnap a Kazincbarcika.

Kazincbarcikai SC – Ceglédi VSE 1-2 (0-1)

Tiszaújváros, 100 néző. V.: Kovács.

KBSC: Gábor – Tóth Sz., Palmes, Belényesi, Lőrincz – Kristófi, Sigér, Hegedűs, Micsinai – Bene (Constantinescu, 7.), Boros. Vezetőedző: Vitelki Zoltán.

Cegléd: Mursits – Heffler, Albert, Preklet, Farkas A. – G. Bíró – Damásdi (Fehér M., 91.), Nyilas (Peszmeg, 81.), Sándor I. (Peres, 56.), Világi – Asztalos. Vezetőedző: Klausz László.

11. perc: Nyilas bal oldali szöglete után a labda érintés nélkül landolt a hálóban, 0-1.

61. perc: Ceglédi kontratámadás végén Szilágyi lőtt 4 méterről a kapuba, 0-2.

69. perc: Micsinai végzett el szabadrúgást a jobb szélről, középen Boros érkezett és 8 méterről a kapuba lőtt, 1-2.

Jók: Boros, Belényesi, Tóth Sz., Lőrincz, Sigér, ill. Mursits, Szilágyi, Nyilas.

Vitelki Zoltán: – Vegyes érzések vannak bennem mert ez egy nyerhető mérkőzés volt. Az ellenfélnek két olyan lehetősége volt amelyet mi ajándékoztunk nekik, nekünk meg voltak a helyzeteink és ha minden ziccerünket belőjük akkor 3-4 góllal is nyerhettünk volna. Külön megjegyezném, hogy aki ezen a pályán engedélyezte a mérkőzés lejátszását az még biztos nem rúgott labdába életében. Nekünk mostanában az a szerep jut, hogy reménykedjünk a következő heti jobb folytatásban.

Klausz László: – Nagyon küzdelmes mérkőzés volt, melyen leginkább a felívelésekre és a pontrúgásokra kellett koncentrálni, mi sokat gyakoroltuk ezeket a szituációkat a héten. Örülök neki, hogy erős Barcikát sikerült legyőznünk.