BOON - Sport - NB II.

2017.04.30. 21:25

Labdarúgó NB II - „Megmutatták, hogy nehéz helyzetben is talpra tudnak állni”

Cigánd - A labdarúgó NB II 32. fordulójában vasárnap hazai pályán játszott a Cigánd.

Cigánd SE – HR-Rent Kozármisleny 3-1 (1-0)

Cigánd, 250 néző. V.: Csonka.

Cigánd: Sánta - Molnár, Raducu, Oltean, Szilágyi - Balogh (Csicsvári, 85.), Sándor, Baksa, Angyal - Nicorec (Kuti, 70.) - Katona (Popescu, 75.). Szakmai igazgató: Szénay Péter.

Kozármisleny: Helesfay - Gubacsi, Causic, Racskó, Varga M. - Nagy - Kemény, Wittrédi (Kocsis, 63.), Kirchner, Városi (Tóth M., 63.) - Grumic. Vezetőedző: Szanyó Károly.

Jók: az egész csapat, ill. senki.

Szénay Péter: – Gratulálok a játékosoknak! Megmutatták, hogy nehéz helyzetben is talpra tudnak állni. Nagyszerűen küzdve és jól játszva megérdemelten szereztük meg a három pontot.

Szanyó Károly: – Gratulálok a Cigándnak, játékosaim példát vehetnek a hazaiakról, hogyan kell küzdeni azért, hogy a következő szezonban is NB II-es játékosok legyenek.

19. perc: Egy hazai szabadrúgást Katona végzett el az alapvonal közeléből, rácsavarta a kapura a labdát amely érintés nélkül jutott a hálóba, 1-0.

60. perc: Katona tálalt jó ütemben Nicorec elé aki a kifutó kapus felett 8 méterről a hálóba emelt, 2-0.

62. perc: Egy kapusról kipattanó labdát Angyal 12 méterről lőtt a kapuba, 3-0.

77. perc: Egy kapu előtti után kavarodás végén Racskó egy méterről kotorta a hálóba a labdát, 3-1.