BOON - Sport - Megye II.

2018.11.18. 20:18

„A sors nekünk is visszaadott valamit az utolsó percben elért győzelemmel”

Miskolc - A labdarúgó megyei II. Közép csoportjának 15. fordulójában vasárnap két mérkőzést játszottak.

Mezőnagymihály - Harsány 3-2 (1-1)

Mezőnagymihály, 80 néző. V.: Jakab.

Mezőnagymihály: Bukta - Vaszilkó, Bodzán (Gáspár), Sajtós, Németh, Fónagy, Mizser, Kaló, Barzsó, Boros K. (Ferenczi), Török. Edző: Ferenczi György.

Harsány: Bene - Csizmadia, Simon, Balogh, Farkas (Resetár), Rafael K., Eperjesi, Tyukodi, Tóth, Pusztai (Gável), Nagy. Edző: Gável András.

G.: Sajtós (3), ill. Eperjesi (2). Jók: Sajtós (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. Eperjesi, Csizmadia. Ifi: 6-2.

Ferenczi György: - Izgalmas mérkőzésen végre a sors nekünk is visszaadott valamit az utolsó percben elért győzelemmel. Sok sikert a vendégeknek. Jó játékvezetés.

Gável András: - Mentünk előre csináltuk becsülettel. Az utolsó percben kapott góllal kikapni mindig rossz. Sok sikert a hazaiaknak.

Emőd - Vatta 2-1 (0-1)

Emőd, 150 néző. V.: Belicza.

Emőd: Besenyei - Jakab, Petruska (Szabó), Boszák, Németh, Reményi, Nagy (Fekete), Boncsér (Vass), Hriczó, Jakab, Hozdik. Edző: Vass László.

Vatta: Szemán - Erőss, Szaniszló, Kerekes, Szabó, Pelyhe (Kövesdi), Mizser, Rontó, Turcsányi, Gulyás, Bereczki. Edző: Gulya István.

G.: Vass (2), ill. Szaniszló. Kiállítva: Szemán (78.) Jók: az egész csapat, ill. mindenki. Ifi: 9-1.

Fejes Gábor technikai vezető: - Megérdemelt győzelem a szomszédvárak rangadóján. Szerencsére a második félidőre megjött a segítség. A cserék jól szálltak be.

Gulya István: - Egy kézben tartott mérkőzést sikerült elveszteni 5 percen belül.

A Bükkábrány visszalépése miatt a Mezőkeresztes szabadnapos volt.