szon-sportoldal

2010.05.29. 23:06

A Mátészalka lecsúszott az élről

<p>A labdarúgó megyei II. osztály Diego-csoport 27. fordulójában a Mátészalka csak döntetlnre volt képes, ugyanakkor a Nagyszekres győzött és a tabella tetejére ugrott.</p>

Csenger–Nyírmeggyes 1–4 (0–1)

Csenger, 50 néző, v.: Sinka. Csenger: Varga V. – Jakab R. (Varga Gy.), Mester G., Csontos Zs., Jóbi M., Mándi L. (Virág G.), Halász N., Orosz F., Volkán R. (Kondor D.), Jónás N. (Mursa T.), Osváth D. (Kerekes M.). Játékos-edző: Volkán Roland. Nyírmegggyes: Antal N. – Éles B., Cselószki, Nagy Zs., Pető K., Hornyák Zs. (Kiss A.), Gere Zs., Székely Zs., Kovács L., Tóth F. (Pető Á.), Batízi-Pócsi N. Edző: Tóth László. Gól: Osváth D., illetve Kiss A., 2, Pető Á., Batízi-Pócsi N. Kiállítva: Varga V,. (45. perc). Ifi: 1–7.

Volkán Roland: – Emberhátrányban végig partiban voltunk, az utolsó öt percre összeomlottunk. Gratulálunk a bajnokságot nyert nyímeggyesi ificsapatnak.

Tóth László: – Szerencsére, ma megint sütött a nap, igaz, ificsapatunkra három éve folyamatosan ragyog. A felnőttcsapat gratulál a harmadik bajnoki címhez.

Sonkád–Nábrád 10–1 (4–1)

Sonkád, 150 néző, v.: Galambos. Sonkád: Szalkai – ifj. Juhász A., Nagy J. (Fórizs), Kövesligeti (Sankó J.), Balogh Á., Bandics L., Tóth I., Algács E. (Algács M.), Tőrös L., Kálló A., Bíró T.Játékos-edző: Bandics László. Nábrád: Pásztor A. – Sárai G., Balogh Gy., Esze Zs., Veszprémi F., Varga I,., Pásztor L., Porubszki, Szabó A. (Péter D.), Ráski B., Pásztor Z. Edző: Szarka Zoltán. Gól: Tőrös L. 4, Bíró T. 2, Bandics L. 1, Kálló A. 1, Tóth I., Balogh Á., illetve Pászotr Z. (11-esből). Ifi: 8–1.

Bandics László: – Idős Juhász Andrást születésnapja alkalmából köszönti az egész csapat. Remélem, legközelebb fél kettőkor nem külditek hazai a zenészt!

Szarka Zoltán: – Ez szégyen!

Kocsord–Szatmárcseke 4–0 (4–0)

Kocsord, 100 néző, v.: Hegedüs I Cs. Kocsord: Ötvös E. – Jakab József, Jakab János, Jakab Cs., Jakab Ács G., Szabó D., Jónás Z. (Makszim G.), Beri B., Bálint M., Kiss E. (Bojer G.), Pásztor F. (Vilicsku). Játékos-edző: Kiss Ervin. Szatmárcseke: Máté L. – Nagy Zs., Czibere Z., Mursa Sz., Szabó F., Mursa F., Somogyi T., Orsolyák J., Bakó G., Harbula B. (Kovács R.), Kun I. (Horváth Zs.). Edző: Kelemen József. Gól: Kiss E., Beri B., Pásztor F., Szabó D. Kiállítva: Máté L. (36. perc). Ifi: 3–2.

Kiss Ervin: – Kitünő játékvezetés mellett remek első féldei játékkal magabiztosan nyertünk.

Kelemen József: – Nagyon gyengén játszottunk.

Nagyszekeres–Tunyogmatolcs 2–1 (0–1)

Nagyszekeres, 100 néző, v.: Oláh G. Nagyszekeres: Cosmin (Mudri A.) – Homoki J., Koza I. (Szabó P.), Pető P., Márton J., Both A. (Szilágyi L.), Somogyi L. (Garda E.), Bartha K. (Della S.), Kóczé G., Homoki G., Fábián R. Játékos-edző: Della Sándor. Tunyogmatolcs: Katona J. – Mikes F., Kiss I., Kovács F., Mercz J., Kissgyörgy T., Mikes B., Baráth G., Szarka Sz. (Baráth M.), Franku A., Erdődi Gy. Játékos-edző: Mikes Ferenc. Gól: Homoki J. 2 (mindkettőt 11-esből), , illetve . Kiállítva: Mikes F. (86. perc). Ifi: 6–3.

Della Sándor: – Nagyon jó csapat ellen kiszenvedtük a győzelmet. Karácsony Sándor elnök úrnak jobbulást kívánunk a műtét után. Várjuk vissza.

Mikes Ferenc: – Nem érdemeltünk vereséget.

Tisztaberek–Porcsalma 3–0 (2–0)

Tisztaberek, 100 néző, v.: Nagy Cs. Tisztaberek: Deák K. – Nyisztor T., Szabó L., Kovács P., Sturovics G. (Lengyel Nyilas P.), Mester A., Licz B. (Seres N.), Lukács N., Fehér T. (Rudnák N.), Lázár R. (Juhos Z.), Lázár B. (Tóth M.). Edző: Oroszi István. Porcsalma: Kosztyú – Horváth A. (Horváth Z.), Horváth L., Pasku Zs., Lakatos G., Kalucza, Mona, Lakatos I S., Lakatos II. S., Czibere N., Feka J. Edző: Csaholyi Gyula. Gól: Lázár R. 2, Mester A. Ifi: 12–0.

Oroszi István: – Gratulálok a fiúknak a győzelemhez. Fegyelmezett, taktikus játékunk ismét eredményes volt, bár a sok kihagyott helyzet miatt kis hiányérzetem van.

Csaholyi Gyula: – Becsülettel helytálltunk, egész egyszerűen semmi nem sikerül.

Vámosoroszi–Mátészalkai MTK 2–2 (1–0)

Vámosoroszi, 200 néző, v.: Tassy. Vámosoroszi: Medve – Csernyi A., Szaniszló Z., Kádár L., Kiss Cs., Bakó Z., Torma I., Végh A. (Botos V.), Gazda L., Siket L., Bak T . Edző: Oroszi András. Mátészalka: Szabó Z. – Mészáros G., Nagy A., Sipos J., Lukács L., Tóth F., Makszim G. (Széles A.), Kertész J., Pálfi J. (Tóth K.), Peres R., Dobai. Edző: Virovecz Pál. Gól: Végh A., Kádár L., illetve Kertész J. 2. Ifi: 3–2.

Oroszi András: – Az őzpörkölthöz megadtuk az alaphangot, igaz, papírforma hazai győzelem helyett ajándékoztunk egy pontot a Szalkának. Ne gondolják azt, hogy vidéken nem tudnak focizni, remélem, ellestek valamit a játékunkból! Csernyi Attilának és Kiss Barnának boldog születésnapot.

Virovecz Pál: – Irreális talajon, nagy küzdelemben igazságos eredmény.