2013.06.16. 20:47

Leveleki bronz, tíz év után búcsúzik a Kálmánháza

Labdarúgó megyei II. osztály, Díjözön-csoport, 19. forduló, 30. játéknap

Nyírpazony–Újfehértó 0–1 (0–0)

Nyírpazony, 130 néző, v.: Ésik I. Nyírpazony: Bíró Z. – File Zs., Sarkadi Zs., Kvaka Á., Bodnár B. (Bodnár T.), Krakkó G. (Somogyi G.), Ladik S., Malamidesz L. (Völfli D.), Vincze Gy., Szondi S. (Bukovenszki Z.), Csáki J. Edző: Gyurovics Zsolt. Újfehértó: Orosz L. – Mosolygó G., Csorba A. (Szigeti V.), Fekete L., Pallai J., Szabó L., Pallai G., Potyók J., Zámbó D., Ábrám D., Balogh I. Edző: Herczku János. Gól: Szabó L. Ifi: 0–0.

Gyurovics Zsolt: – Tipikus egygólos mérkőzés volt, melyet szoros küzdelemben az ellenfél nyert meg. Köszönöm a játékosoknak, a vezetőknek, a szurkolóknak és a pályagondnokoknak a tavaszi szezonban nyújtott munkájukat! Köszönöm azt, hogy hittek és kitartottak a csapat mellett! Célunkat elértük, jövőre is a másodosztályban tudjuk folytatni. Külön köszönet, és gratuláció Nagy Tímea utánpótlás szakosztályvezetőnek születendő Ádám nevű babájához, jó egészséget kívánunk neki!

Herczku János: – Gratulálok az egész csapatnak a jó játékhoz, és köszönöm az ifjúsági csapatnak azt a sok kiváló játékost, akikkel ki tudtam egészíteni a felnőtt csapatot.

Nyírlugos–Volán-Sényő 1–2 (0–0)

Nyírlugos, 100 néző, v.: Hegedűs Cs. Nyírlugos: Fehér G. – Illés Á., Illés G. (Török Sz.), Balogh L., Balogh N., Papp V., Szilágyi Z., Horváth J., Sándor Cs., Sinka L., Kiss I. (Petrás M.). Edző: ifj. Kavalecz Béla. Volán-Sényő: Lippa J. – Baráth K. (Mezei B.), Szabó D., Sándor L., Horváth G., Bencs B. (Szitai R.), Gégény Zs., Kovács B., Bencs Á. (File Z.), Nagy J., Mocsár Cs. Edző: Rubóczki Tibor. Gól: Petrás M., illetve Szabó D. (11-esből), File Z. Kiállítva: Sándor L. (82. perc). Ifi: 2–9.

Ifj. Kavalecz Béla: – A helyzeteit jobban kihasználó bajnokcsapat megérdemelten vitte el a három pontot. Gratulálok a bajnoki címükhöz!

Rubóczki Tibor: – Változatos, jó iramú mérkőzésen mi jobban használtuk ki a lehetőségeinket.

Levelek–Apagy 2–2 (0–2)

Levelek, 200 néző, v.: Homonai. Levelek: Károly G. – Kozma B., Majláth S., Király T., Bukta M., Csekk A., Takács J. (Kiss D.), Pásztor J., Varga Z., Hegedűs D. (Király D.), ifj. Majláth S. Játékos-edző: Majláth Sándor. Apagy: Varga Gy. – Támba T., Bedécs Gábor, Ragányi M. (Lóczi N.), Korpás Z., Kiss Z., Kozák R., Szalka N., Bakró A., Orosz G., Bedécs Gergő (Szegedi Z.). Edző: Szegfű Mihály. Gól: Varga Z. (11-esből), Pásztor J., illetve Kiss Z., Bedécs Gergő. Kiállítva: Bedécs Gábor (68. perc). Ifi: 3–2.

Majláth Sándor: – Köszönöm az éves munkáját mindazoknak, akik segítették a leveleki futballt, elsősorban az önkormányzatnak! Köszönöm továbbá a megye kettő legjobb szurkolótáborának a buzdítást, hogy kitartottak a csapat mellett! A mérkőzésen öt U19-es játékossal álltunk ki, így gratulálok a csapatnak mind a mostani, mind az egész éves teljesítményhez!

Szegfű Mihály: – Az első félidőben mi játszottunk jobban, a másodikban viszont fölénk kerekedett a hazai csapat, így igazságos eredmény született. Gratulálni szeretnék minden ifista és felnőtt játékosunknak az egész éves teljesítményhez!

Nyíregyházi Old Boys FC–Nyírvasvári 2–3 (0–2)

Kék, 300 néző, v.: Kozics L. Nyíregyházi Old Boys: Soós S. – Virágh T., Nagy I., Mondok J., Lakatos T., Együd L., Spisák Zs., Paulik I., Hliva S., Paulik Z., Tuska J. (Buzás B.). Edző: Buzás Lajos. Nyírvasvári: Árpád J. – Pethő G. (Habinyák M.), Lengyel L., Kovács Á., Serbán J., Kocsis Z., Szarka I., Serbán T., Székelyi N. (Csige I.), Karczub G., Pelyák M. Edző: Berettyán Gábor. Gól: Spisák Zs. 2, illetve Pelyák M. 2, Karczub G. Kiállítva: Serbán J. (39. perc), Kocsis Z. (51. perc). Ifi: 8–1.

Buzás Lajos: – Szeretnénk megköszönni mindenkinek aki tett ezért a csapatért bármit is, hogy ilyen eredményt tudtunk elérni, valamint a kéki vezetőségnek, amely lehetővé tette, hogy ilyen pompás környezetben játszhattuk az utolsó fordulót. Köszönjük továbbá hű szurkolóinknak az egész éves kitartást a csapat mellett! Gtauálok a csapatnak, hogy null kettőről felállt, a nyolcvanhatodik percben meccslabdát hibáztunk, a nagyon jó ellenfél kontrából büntetett, és megérdmelten nyert.

Berettyán Gábor: – Rendkívül fordulatos és izgalmas mérkőzésen negyven percet kettős emberhátrányban játszva szereztük meg a győzelmet a nagyon sporzszerű csapat ellen.

Nyírtelek–Kállósemjén 3–2 (3–0)

Nyírtelek, 50 néző, v.: Szűcs N. Nyírtelek: Szabó Z. (Szekrényes J.) – Karasz L., Dankó G., Karaffa I., Nagy D., Künstler A., Sarkadi Sz., Kovács T., Karasz G., Márton P. (Papp R.), Ványi Zs. (Lukács G.). Játékos-edző: Ember Roland. Kállósemjén: Áncsák M. – Papp J., Sebők Z., Blazsán Z., Sebők J., Gyurecska T., Marics T., Orf F. (Czimmer I.), Krasznai G., Tóth N., Gyöngyösi A. Edző: Csoma Dezső. Gól: Sarkadi Sz., Kovács T., Karasz L., illetve Gyöngyösi A., Tóth N. Kiállítva: Karaffa I. (51. perc), illetve Papp J. (72. perc). Ifi: 14–1.

Ember Roland: – Megnyert meccset a második félidei rossz felfogással nehézzé tettük magunknak, de úgy gondolom, így is megérdemlt a három pont. Gratulálok az ifinek és jó pihenést kívánok mindenkinek!

Csoma Dezső: – Az első félidő a haziaké volt, a második a miénk. Mi lehetett volna még, ha megkapjuk a két jogos büntetőt is?!

Terem–Kálmánháza 2–2 (1–1)

Bátorliget, 100 néző, v.: Nagy B. Terem: Szegedi G. – Szendrei J. (Botos G.), Molnár Sz., Peres R., Erdei Cs. (Varga I.), Kósa B., Lakatos P. (Andrejcsák R.), Virágh G. (Téger I.), Bégányi Zs., Papp D., Szimuly G. Játékos-edző: Téger István. Kálmánháza: Bessenyi L. – Szilágyi Zs., Takács J. (Farkas Z.), Nyikita R., Csépke A., Szabó K., Petics Gy., Veres G., Ridegh B., Mezei G. (Kiss Sz.), Jakab R. Edző: Hajdú Pál. Gól: Papp D., Peres R., illetve Petics Gy., Jakab R. Ifi: 2–3.

Téger István: – Gratulálok a csapatnak az egész éves teljesítményhez! Köszönjük a vezetőségnek és a közönségnek az egész éves szurkolást!

Hajdú Pál: – Korrekt játékvezetés mellett igazságos eredmény született. Tíz év után búcsúzunk a megyei másodosztálytól, de bízom benne, hogy hamarosan újra itt szereplünk majd.

Nyíribrony–Ófehértó 4–1 (3–0)

Nyíribrony, 150 néző, v.: Vitkai. Nyíribrony: Nagy A. – Pásztor J., Mencsik I., Törő J., Kriston D., Imre L., Villás N., Nagy S., Szegedi L. (Asztalos P.), Vígh Zs., Galamb P. Játékos-edző: Törő József. Ófehértó: Stekler A. – Újfalusi G., Pekács Zs., Kun K., Tóth P., Lippai I., Varga Z., Virtás A., Lapos Z., Bujáki Gy. (Simon K.), Nyavádi S. Edző: Vránszki Péter. Gól: Vígh Zs. 2, Pásztor J., Pekács Zs. (öngól), illetve Kun K. Ifi: 4–1.

Törő József: – Gratulálok az egész csapatnak, és köszönjük szépen az egész éves támogatást a szurkolóknak, valamint szponzorunknak, Balogh Lászlónak és a polgármesteri hivatalnak!

Vránszki Péter: – Nyert a gólerősebb csapat. Ettől függetlenül gratulálok saját csapatnomnak tavaszi szerepléséhez! Köszönjük a polgármester úr, az önkormányzat, és minden olyan személy segítségét, aki bármilyen formában támogatta csapatunkat!

Napkor–Székely 3–2 (2–1)

Napkor, 100 néző, v.: Kiss L. Napkor: Gégény L. – Kovács G. (Ballai Z.), Soós G., Nagy Á., Vadicsku I. (Gottfried P.), Nagy J., Magyar M., Nagy T. (Szabó S.), ifj. Fekete Z. (Csajkó J.), Daru R., Somogyi L. (Nagy D.) Játékos-edző: id. Fekete Zoltán. Székely: Kiss A. – Horváth Cs., Jáger T., Oláh Z., Tóth M., Simon V. (Márton N.), Szilágyi Cs., Bagoly I. (Nagy G.), Szakács Z. (Lucskai I.), Papcsák N. (Kantár L.), Fuziák L. Játékos-edző: Kantár László. Gól: Magyar M. 2., Szabó S., illetve Papcsák N., Fuziák L. Ifi: 10–1.

Id. Fekete Zoltán: – A meccset most nem szeretném értékelni. Köszönetet mondanék a csapatért szorítóknak és támogatóinknak, a megyei sportbarátoknak kellemes pihenést!

Horváth Csaba elnök: – Köszönjük a csapatnak a helytállást, sajnos ebből az osztályból úgy néz ki búcsúzunk. A szurkolók támogatását megköszönjük!