Sport

2012.02.24. 13:45

A labdarúgó NB III Tisza csoportjának tavaszi órarendje

Elkészítették a labdarúgó NB III Tisza csoportjának 2011/2012-es szezon tavaszi idényének tavaszi órarendjét.

Elkészítették a labdarúgó NB III Tisza csoportjának 2011/2012-es szezon tavaszi idényének tavaszi órarendjét.

16. forduló (március 10-11.)

Sz,14.30: Tuzsér SE – Létavértes SC

Sz, 14.30: Cigánd SE – Tiszalök VSE

Sz, 14.30: Baktalórántháza VSE – Nyírbátor FC

Sz, 14.30: Hajdúszoboszlói SE – Sárospataki TC

Sz, 14.30: Hajdúböszörményi TE – Várda SE

V, 14.30: Ibrány SE – Kótaj SE

V, 14.30: Nagyecsed – Debreceni EAC

V, 14.30: Tiszakanyár SE – SE Kemecse

17. forduló (március 18.)

V, 15.00: Debreceni EAC – Tuzsér SE

V, 15.00: SE Kemecse – Hajdúszoboszlói SE

V, 15.00: Létavértes SC – Cigánd SE

V, 15.00: Tiszalök VSE – Hajdúböszörményi TE

V, 15.00: Sárospataki TC – Baktalórántháza VSE

V, 15.00: Nyírbátor FC – Nagyecsed RSE

V, 15.00: Várda SE – Ibrány SE

V, 15.00: Kótaj SE – Tiszakanyár SE

18. forduló (március 24-25.)

Sz, 15.00: Cigánd SE – Debreceni EAC

Sz, 15.00: Sárospataki TC – Nagyecsed RSE

Sz, 15.00: Hajdúszoboszlói SE – Kótaj SE

Sz, 15.00: Baktalórántháza VSE – SE Kemecse

Sz, 15.00: Tiszalök VSE – Létavértes SC

Sz, 15.00: Tuzsér SE – Nyírbátor FC

V, 15.00: Ibrány SE – Hajdúböszörményi TE

V, 15.00: Tiszakanyár SE – Várda SE

19. forduló (március 31.-április 1.)

Sz, 15.00: Sárospataki TC – Tuzsér SE

Sz, 15.00: Debreceni EAC – Tiszalök VSE

Sz, 15.00: Nyírbátor FC – Cigánd SE

Sz, 15.000: SE Kemecse – Nagyecsed RSE

Sz, 15.00: Hajdúböszörményi TE – Létavértes SC

V, 15.00: Ibrány SE – Tiszakanyár SE

V, 15.00: Várda SE – Hajdúszoboszlói SE

V, 15.00: Kótaj SE – Baktalórántháza VSE

20. forduló (április 7-8.)

Sz, 15.30: Tuzsér SE – SE Kemecse

Sz, 15.30: Cigánd SE – Sárospataki TC

Sz, 15.30: Baktalórántháza VSE – Várda SE

Sz, 15.30: Létavértes SC – Debreceni EAC

Sz, 15.30: Tiszalök VSE – Nyírbátor FC

Sz, 15.30: Hajdúszoboszlói SE – Ibrány SE

V, 15.30: Tiszakanyár SE – Hajdúböszörményi TE

V, 15.30: Nagyecsed RSE – Kótaj SE

21. forduló (április 14-15.)

Sz, 15.30: Sárospataki TC – Tiszalök VSE

Sz, 15.30: Nyírbátor FC – Létavértes SC

Sz, 15.30: SE Kemecse – Cigánd SE

Sz, 15.30: Hajdúböszörményi TE – Debreceni EAC

V, 15.30: Ibrány SE – Baktalórántháza VSE

V, 15.30: Kótaj SE – Tuzsér SE

V, 15.30: Tiszakanyár SE – Hajdúszoboszlói SE

V, 15.30: Várda SE – Nagyecsed RSE

22. forduló (április 21-22.)

Sz, 16.00: Baktalórántháza VSE – Tiszakanyár SE

Sz, 16.00: Cigánd SE – Kótaj SE

Sz, 16.00: Tuzsér SE – Várda SE

Sz, 16.00: Hajdúszoboszlói SE – Hajdúböszörményi TE

Sz, 16.00: Tiszalök VSE – SE Kemecse

Sz, 16.00: Létavértes SC – Sárospataki TC

Sz, 16.00: Debreceni EAC – Nyírbátor FC

V, 16.00: Nagyecsed RSE – Ibrány SE

23. forduló (április 28-29.)

Sz, 16.00: Hajdúszoboszlói SE – Baktalórántháza VSE

Sz, 16.00: SE Kemecse – Létavértes SC

Sz, 16.00: Hajdúböszörményi TE – Nyírbátor FC

Sz, 16.00: Sárospataki TC – Debreceni EAC

V, 16.00: Kótaj SE – Tiszalök VSE

V, 16.00: Várda SE – Cigánd SE

V, 16.00: Ibrány SE – Tuzsér SE

V, 16.00: Tiszakanyár SE – Nagyecsed RSE

24. forduló (május 5-6.)

Sz, 16.30: Debreceni EAC – SE Kemecse

Sz, 16.30: Baktalórántháza VSE – Hajdúböszörményi TE

Sz, 16.30: Cigánd SE – Ibrány SE

Sz, 16.30: Létavértes SC – Kótaj SE

Sz, 16.30: Tuzsér SE – Tiszakanyár SE

Sz, 16.30: Nyírbátor FC – Sárospataki TC

Sz, 16.30: Tiszalök VSE – Várda SE

V, 16.30: Nagyecsed RSE – Hajdúszoboszlói SE

25. forduló (május 12-13.)

Sz, 16.30: Hajdúszoboszlói SE – Tuzsér SE

Sz, 16.30: Hajdúböszörményi TE – Sárospataki TC

Sz, 16.30: Baktalórántháza VSE – Nagyecsed RSE

Sz, 16.30: SE Kemecse – Nyírbátor FC

V, 16.30: Ibrány SE – Tiszalök VSE

V, 16.30: Tiszakanyár SE – Cigánd SE

V, 16.30: Kótaj SE – Debreceni EAC

V, 16.30: Várda SE – Létavértes SC

26. forduló (május 19-20.)

Sz, 17.00: Cigánd SE – Hajdúszoboszlói SE

Sz, 17.00: Debreceni EAC – Várda SE

Sz, 17.00: Létavértes SC – Ibrány SE

Sz, 17.00: Tiszalök VSE – Tiszakanyár SE

Sz, 17.00: Nyírbátor FC – Kótaj SE

Sz, 17.00: Sárospataki TC – SE Kemecse

Sz, 17.00: Tuzsér SE – Baktalórántháza VSE

V, 17.00: Nagyecsed RSE - Hajdúböszörményi TE

27. forduló (május 26-27.)

Sz, 17.00: Hajdúszoboszlói SE – Tiszalök VSE

Sz, 17.00: Baktalórántháza VSE – Cigánd SE

Sz, 17.00: Hajdúböszörményi TE – SE Kemecse

V, 17.00: Kótaj SE – Sárospataki TC

V, 17.00: Várda SE – Nyírbátor FC

V, 17.00: Nagyecsed RSE – Tuzsér SE

V, 17.00: Tiszakanyár SE – Létavértes SC

V, 17.00: Ibrány SE – Debreceni EAC

28. forduló (június 2.)

Sz, 17.00: Tiszalök VSE – Baktalórántháza VSE

Sz, 17.00: Tuzsér SE – Hajdúböszörményi TE

Sz, 17.00: Nyírbátor FC – Ibrány SE

Sz, 17.00: Cigánd SE – Nagyecsed RSE

Sz, 17.00: Sárospataki TC – Várda SE

Sz, 17.00: Debreceni EAC – Tiszakanyár SE

Sz, 17.00: SE Kemecse – Kótaj SE

Sz, 17.00: Létavértes SC – Hajdúszoboszlói SE

29. forduló (június 9-10.)

Sz, 17.00: Hajdúszoboszlói SE – Debreceni EAC

Sz, 17.00: Baktalórántháza VSE – Létavértes SC

Sz, 17.00: Tuzsér SE – Cigánd SE

Sz, 17.00: Hajdúböszörményi TE – Kótaj SE

V, 17.00: Nagyecsed RSE – Tiszalök VSE

V, 17.00: Várda SE – SE Kemecse

V, 17.00: Tiszakanyár SE – Nyírbátor FC

V, 17.00: Ibrány SE – Sárospataki TC

30. forduló (június 16.)

Sz, 17.00: Cigánd SE – Hajdúböszörményi TE

Sz, 17.00: Nyírbátor FC – Hajdúszoboszlói SE

Sz, 17.00: Tiszalök VSE – Tuzsér SE

Sz, 17.00: Debreceni EAC – Baktalórántháza VSE

Sz, 17.00: Sárospataki TC – Tiszakanyár SE

Sz, 17.00: Létavértes SC – Nagyecsed RSE

Sz, 17.00: SE Kemecse – Ibrány SE

Sz, 17.00: Kótaj SE – Várda SE

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!