Sátoraljaújhely hírei

2010.11.06. 16:34

Kenézlőn és Mezőzomboron potyogtak a gólok

<p>Négy találkozót játszottak a megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Keleti csoportjában.</p>

Tiszakarád – Pácin 0-0
Tiszakarád, 50 néző. V.: Gál.

Tiszakarád: Vágó – Horváth G., Hajnal J., Zsiga Illés, Budai E., Karászi (Zsiga T.), Pásztor, Horváth M., Horváth R., Tóth S., Horváth I. (Dobronyi). Edző: Tóth Sándor.
Pácin: Sütő – Ocsenás, Lakatos S., Nagy A., Králik, Gecse (Gál), Paronai Tibor, Nagy P., Daruk (Nagy F.), Paronai Tamás, Góré (Lakatos G.). Edző: Séra Csaba.

Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: 12-0.

Kántor Zoltán elnök: – Az első tíz percben el kellett volna dönteni a mérkőzést. Nagyon fontos két pontot veszítettünk a sportszerű Pácinnak szemben. Sok sikert a vendégeknek a folytatáshoz.
Séra Csaba: – Sportszerű mérkőzésen fontos egy pontot hoztunk el Tiszakarádról. Sok a hazaiaknak a továbbiakban. Jó játékvezetés.

Mezőzombor – Boldogkőváralja 5-1 (0-0)
Mezőzombor, 100 néző. V.: Farkas B.

Mezőzombor: Szabó – Venter, Krisztián, Radócsai, Borai, Lakatos, Lukács, Vadász, Vadászi (Oreinstein), Csikja, Klemm. Edző: Fercsák András.
Boldogkőváralja: Kiss – Gulyás, Mata, Horváth, Feka (Saláta), Géczi, Gaskó (Szabó), Lukács, Bangó, Hankó, Batyi (Iglai). Edző: Sándor János.

G.: Csikja (2), Vadász, Lukács, Gulyás (öngól), ill. Iglai. Jók: Csikja, Vadász, Szabó, ill. senki. Ifi: 3-0.

Fercsák András: – A legfontosabb, hogy az ifivel együtt itthon tartottuk a 6 pontot.
Sándor János: – Gyenge játék, gólképtelen csatársor.

Kenézlő – Mikóháza 6-1 (2-1)
Kenézlő, 150 néző. V.: Csorba II.

Kenézlő: Tamás – Majoros, Glonczi, Nedeczki, Bandor, Egyed J. (Oláh), Török, Nagy (Máté), Pápai (Egyed B.), Sáfrány, Lakatos R. Edző: Molnár Tibor.
Mikóháza: Molnár – Szoták, Tokár, Rusznyák, Erdei, Fehér, Pankovics D., Kalocsai (Leskó), Farkas, Krenyitzky (Ragyák), Petró. Elnök: Szombati László.

G.: Lakatos R. (4), Egyed J., Egyed B., ill. Kalocsai. Jók: Majoros, Egyed J., Glonczi, Nedeczki, Lakatos R., ill. senki. Ifi: elmaradt, mert a vendégek nem érkeztek meg.

Molnár Tibor: – Kiváló játékvezetés mellett nehezen indult be a gépezet, de a második félidei teljesítményünk már elfogadható volt.
Szombati László: – Megismételtük a gönci mérkőzést. Amit kihagytunk, az ellenfél berúgta, helyzetkihasználásunk nulla, ami jellemző volt minden eddigi mérkőzésünkre. Gratulálok a hazaiaknak.

Bodroghalom – Garadna 2-1 (1-1)
Bodroghalom, 100 néző. V.: Butkai II.

Bodroghalom: Ignácz – Novák, Petercsák, Pauli, Balogh A., Mózes, Balogh P., Gierling, Zádor (Szegedi), Kiss (Tóth G.), Tóth R. (Ignácz G.). Edző: Balogh András.
Garadna: Csirszki – Csombor, Lengyel, Veres, Ortó Cs., Ortó V., Horváth, Kótai (Bertalan), Kiss, Szabó, Bujnóczki (Dávid). Edző: Berencsi László.

G.: Gierling, Balogh P., ill. Szabó. Kiállítva: Horváth (a lefujás után). Jók: senki, ill. Csombor, Veres, Ortó Cs. Ifi: 5-3.

Balogh András: – Sportszerű, de felejthető mérkőzés.
Berencsi László: – Megérdemeltük volna az 1 pontot, de egy harmadik erő ellenünk dolgozott.Gratulálok a hazaiak győzelméhez.