2024.07.06. 18:20

Gólzápor a Zsóryban

A mezőkövesdi labdarúgócsapat ötgólos győzelmet aratott felkészülési mérkőzésen.

A Mezőkövesd Zsóry FC (fehérben) elintézte a Tiszafüredi VSE csapatát

Fotó: MZSFC

Harmadik felkészülési mérkőzését játszotta szombaton a Mezőkövesd Zsóry FC NB II-es labdarúgócsapata, amelynek során az NB III-as tiszafüredi gárdát látták vendégül Kövesden, a Zsóry edzőcentrumban. A felek 4x30 perces meccset játszottak, amelyen a dél-borsodi együttes gólzáporos győzelmet aratott.
A kövesdi csapat a következő edzőmeccsét július 10-én, szerdán, 18.00-tól szintén hazai környezetben játssza, az ugyancsak másodosztályú Vasas FC-t fogadják.

Mezőkövesd Zsóry FC – Facultas-Tiszafüredi VSE 5-0 (2-0)
Mezőkövesd, zárt kapuk mögött. V.: Nagy R.
Mezőkövesd Zsóry FC I. negyed: Deczki – Csirmaz, Varjas Z., Bora, Zachán, Zvekanov, Krausz, Harsányi, Cseri, Cibla, Szalai. Mezőkövesd Zsóry FC II. negyed: Deczki – Csirmaz, Varjas Z., Bora, Zachán, Zvekanov (Takács B., 50.), Krausz, Harsányi, Cseri, Cibla, Szalai. Mezőkövesd Zsóry FC III. negyed: Deczki – Kállai K., Kojnok, Nagy R., Jova, Doktor, Bodnár, Takács B., Ináncsi, Bányai, Bartusz. Mezőkövesd Zsóry FC IV. negyed: Deczki – Kállai K., Kojnok, Nagy R., Jova, Doktor, Bodnár, Takács B., Ináncsi, Bányai, Bartusz. Vezetőedző: Tóth Mihály.
Gólszerző: Harsányi (14.), Cseri (52.), Kállai K. (66.), Bányai (73.), Bartusz (78.).