Labdarúgás, vármegye II.

2024.04.06. 21:29

Hajasbaba a tizenhárom góloson, az egyik pályán csak egy félidős meccs volt

A labdarúgó vármegyei II. osztály Közép csoportjáénak 21. fordulójában szombaton öt mérkőzést játszottak.

Mezőcsáton a hazai csapat (kékben) nyert

Fotó: Mezőcsáti VSE

Labdarúgó vármegyei II. osztály Közép csoport, 21. forduló, szombati eredmények

Tiszakeszi – Bükkszentkereszt 6-0 (6-0) – a félidőben félbeszakadt, mert a vendégek létszáma sérülések miatt 7 fő alá csökkent
Tiszakeszi, 120 néző. V.: Éliás (Fülöp G., Kasuba).
Tiszakeszi: Sipos M. – Németh M., Csapó, Horváth P., Balázs J., Dósa G., Kerekes, Dósa J., Bartók, Lévai, Kállai. Edző: Borza Csaba.
Bükkszentkereszt: Fábián – Orosz, Kákóczki, Ujhelyi, Vitelki, Kömlei J., Kömlei I. V., Kömlei II. V., Szabó Z. Edző: Kömlei Viktor.
G.: Horváth P. (2), Lévai (2 - egyet 11-esből), Bartók, Dósa.
Jók: az egész csapat, ill. az egész csapat.
Borza Csaba: – Minden elismerésem a Bükkszentkereszt csapatának. A további sikereket és kitartást nekik!
Kömlei Viktor: – Kilencen voltunk, köszönöm szépen a megjelent játékostársaimnak. Sok sikert Tiszakeszinek!

Hejőpapi – Bogács 2-3 (1-0)
Hejőpapi, 80 néző. V.: Kujbus (Bense, Papp R.).
Hejőpapi: Hegedüs – Kiss T., Borbély B., Kovács E., Benőcs, Surányi (Takács), Kiss Zs., Klink, Németh G., Nótár E. (Szűcs), Borbély Á. (Nótár Z.)  Edző: Németh Károly.
Bogács: Szabó L. – Salavári, Czeglédi, Pap M., Farkas F., Kovács I., Veres (Pozsomai), Jordán, Gáspár T., Egyed (Nagy D.), Kiss A. (Nagy L.)  Elnök: Farkas Csaba.
G.: Nótár E., Takács, ill. Farkas (2), Czeglédi.
Jók: senki, ill. Pap M. (a mezőny legjobbja) és az egész csapat.
Németh Károly: – 2-0-ra vezettünk, sajnos a végére elfáradtunk... Ez lett belőle... Nagyon sajnáljuk... Sérültünknek, Surányi Gergőnek jobbulást! Nagyon jó volt a játékvezetés!
Czeglédi Márk: – Az első félidőben az elmúlt hetek játékát mutattuk. Szünet után előjött a bogácsi küzdeni akarás, amellett sok helyzetet kidolgozva sikerült fordítanunk. Gratulálok elnökünk második unokájához. Jó egészséget Mákos Molli!

Mezőcsát – Bükkzsérc 2-0 (2-0)
Mezőcsát, 150 néző. V.: Füleki (Kovács A., Abalonczy).
Mezőcsát: Kupcsik – Bubenkó (Nyircsák A.), Kemény (Lados), Szombati, Nyircsák G. (Nyircsák M.), Uj-Nagy, Varga (Paczók), Lovász B. (Késely), Nagy D., Tóth M., Sipos (Lovász L.). Elnök: Kemény Tamás.
Bükkzsérc: Berencsi – Béres, Mikita (Bernáth Á.), Jóna, Lázár B. (Makó), Kondora, Madarász Zs. (Nagy M.), Ágoston Cs., Horváth Á. (Keresztesi), Csiszár, Reményi. Edző: Kovács József.
G.: Kemény, Nagy D.
Jók: az egész csapat, ill. Mikita, Béres, Berencsi.
Tóth Márton, csapatkapitány: – Az elmúlt hetek és napok történései után a mai mérkőzésen a győzelem megszerzése volt az elsődleges cél. Gratulálok a fiúknak. A csapat köszönettel tartozik a leköszönő Orlóczki Tibor edzőnek, áldozatos munkájáért!
Kovács József: – A mérkőzés első 15 percében két védelmi hibánkat kihasználta a fiatal játékosokból álló hazai csapat.

Sajószöged - Ónod 3-2 (3-1)
Sajószöged, 200 néző. V.: Rendek (Ebergényi, Miskovics).
Sajószöged: Péter G. – Kovács F., Farkas, Kocsa, Sebők, Gyuricskó, Nagy L., Kovács S. (Káposzta), Kádas, Illés, Horváth Sz. Edző: Kurucz Gábor.
Ónod: Baranyi - Kocsis, Zouaoui, Csanya (Galuska), Tóth M., Dolyák D. (Szalina R.), Zsadányi, Urszin, Mirki (Szilvási), Filep, Bihari. Elnök-edző: Horváth Norbert.
G.: Kocsa (2), Kádas, ill. Galuska, Csanya.
Jók: Horváth Sz. (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. az egész csapat.
Kurucz Gábor: – Parázs hangulatú mérkőzésen, 30 perc jó játékkal megérdemelt győzelmet arattunk. Sajnos, sérülések miatt többször át kellett alakítani a csapatot, de nagyot küzdve végig kézben tartottuk a mérkőzést. Jó volt a játékvezetés.
Horváth Norbert: - Elaludtuk az első félidőt. Meglett az eredménye, sajnos. Gratulálok Sajószöged csapatának. Csináljuk tovább! Gratulálunk az U19-es keretünknek a mai mérkőzéshez!

Cserépfalu – Harsány 7-6 (2-1)
Cserépfalu, 70 néző.  V.: Oscsenda (Kalló Zs., Tóth II., T.).
Cserépfalu: Káló – Paczók, Tóth V., Sajtós, Dudás, Nagy T., Mizser, Kucserák, Bálint A., Novák, Kriston. Edző: Bálint Attila.
Harsány: Bene – Bereczki, Mika, Szakál B., Szakál Zs. (Szabó G.), Szabó Zs., Balogh A. (Küzdy-Nemesy), Gável (Lakatos G.), Pusztai, Sugár (Resetár), Illovai. Edző: Gável András.
G.: Nagy T. (4), Sajtós (2), Mizser, ill. Szakál B. (2), Mika, Resetpér, Sugár, Berczki (11-esből).
Kiállítva: Pusztai (80.).
Jók: Nagy T. (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. senki.
Bálint Attila: – Köszönöm a megjelent játékosoknak, hogy végig küzdötték a mérkőzést! Mit is mondhatnék: majdnem elszórakoztunk 3 gólos előnyt a végén. Kívülről lehet, hogy látványos meccs volt, de belül 3 infarktus! Értékes 3 pont. További sikereket harsányi barátainknak.
Gável András: – Rúgtunk idegenben hat gólt és nem nyertünk. Azért hozzátenném: ha a hajasbaba a pálya közepén pénzt kap érte, fusson is! Két jogos büntetőt nem adott meg amikor éles a meccs! A végén adott egy kis alamizsnát. Gratulálok Cserépfalunak!