2024.03.15. 13:30

,, Egy gyakorlatilag megnyert meccset tettünk nagyon nehézzé magunknak"

Kosárlabda: NB I/B

Férfi NB I/B Piros csoport, 24. forduló:
MEAFC-Peka Bau – Budafoki MTE 96-91 (24-26, 28-9, 14-24, 15-22, 15-10) – hosszabbítás után
Miskolc, Egyetemi Körcsarnok, 120 néző. V.: Sallai, Bács, Fülöp.
MEAFC: Kozák M. 16/3, Kozák B. 11/3, Tóth B. 24/12, Czirbus 23/3, Gerőcs 10. Csere: Ragályi 4, Lippai 2, Pintér 6/6, Molnár L., Sándor B. Vezetőedző: Váczi Péter.
Váczi Péter: –  Egy gyakorlatilag megnyert meccset tettünk nagyon nehézzé magunknak. Hibás felfogásba estünk bele a harmadik negyedben, közepes ritmusban kezdtünk el játszani, ami nekünk nem, ellenfelünknek viszont nagyon kedvezett. Egész héten arra készültünk, hogy ez ne következzen be, mégsem tudtuk elkerülni. A lényeg azonban, hogy végül a hosszabbításban sikerült kicsikarnunk a győzelmet.