Labdarúgás

2023.11.02. 22:37

Idehaza, NB I-es csapat ellen folytatja a kupát a DVTK

Jó esélye van a Diósgyőrnek arra, hogy újabb akadályt vegyen sikerrel a Magyar Kupában.

A DVTK szerdán Siófokon jutott be a nyolcaddöntőbe

Fotó: MW

Miután csütörtökön este az utolsó meccset is lejátszották a labdarúgó Magyar Kupa 4. fordulójában – Budapest Honvéd (NB II)–Paksi FC (NB I) 2-2 (1-1, 2-2, 2-2)-büntetőkkel: 4-5 – megtartották a következő, az 5. kör sorsolását.
A sorozatban még egyetlen vármegyeiként versenyben lévő Diósgyőri VTK csapata a nyolcaddöntőben, a 2024. február 28-i játéknapon a Zalaegerszegi TE FC ellen meccsel, hazai környezetben.
A labdarúgó Magyar Kupa 5. fordulójában egy mérkőzés dönt a továbbjutásról (ha a rendes játékidő döntetlenre végződik, akkor 2X15 perc hosszabbítás következik, ha ez sem hoz döntést, akkor 11-es rúgások döntenek a továbbjutásról).